• Dolar
  5,4619
 • Euro
  6,1927
 • Altın
  212,45
 • Bist
  92.839
 • Bitcoin
  $6.412

Dr. Ömer Coşkun'dan Başbakan'a ve Sağlık Bakanı'na Şok Küfürler: "Ne Devleti Tanırım Ne Hükümeti Tanırım!" +18 VİDEO

Televizyon kanallarının reklamlarında boy gösteren ve sattığı bitkisel ürünlerle tanınan Ömer Coşkun’un gizli kamera görüntüsü sosyal medyayı sallıyor!

Dr. Ömer Coşkundan Başbakana ve Sağlık Bakanına Şok Küfürler: Ne Devleti Tanırım Ne Hükümeti Tanırım! +18 VİDEO


AnalizMerkezi.com 

Özellikle yerel televizyon kanallarının reklamlarında boy gösteren ve sattığı bitkisel ürünlerle tanınan Ömer Coşkun’un gizli kamera görüntüsü sosyal medyayı salladı. Çalışanlarıyla toplantı esnasında kaydedilen video kaydında Ömer Coşkun’un çok sinirli olduğu ve çalışanlarına küfür ettiği duyuluyor.

omer-coskun-5.jpg

Yıllık 100 milyon dolar kazandığını söyleyen Ömer Coşkun konuşmasının bir bölümünde “Ne devleti takarım ne hükümeti takarım ne RTÜK beni keser ne sağlık Bakanı s…..n keyfinde” dediği duyuluyor.

‘HİÇ KİMSE UMRUMDA DEĞİL’

Ne zaman kaydedildiği bilinmemekle birlikte Ömer Coşkun’un bir çalışanı tarafından çekildiği tahmin edilen görüntüde şu konuşmalar geçiyor:

“Burası senede 100 milyon dolarla uğraşan bir şirket, bunu bilin. Tam 100 milyon dolar. İster anlayın ister anlamayın. Burası her ay en az 1 milyon dolar harcama yapan bir şirket. Hiç hasta gelmese her ay 1 Milyon doları cebimden çıkarıp veriyorum.

omer-coskun-2-.jpg

ÇALIŞANINA KÜFREDİYOR

Video kaydında ‘jimmy Jeep’ diye bilinen aleti kullanan kameramanın toplantıya gelmemesine sinirlenen Ömer Coşkun, çalışanına da küfür etti. ‘Hep böyle a. k.’larım yüzünden bu işler yürümüyor’ diyen Coşkun, ‘Mazeretleri dinleyecek olsaydm şu anda pamuk tarlasında hamal olurdum’ dediği duyuluyor.

omer-coskun--3.jpg
 

Coşkun, konuşmasını şu sözlerle sürdürüyor:

‘NE DEVLETİ TAKARIM…’

“Ne devleti takarım ne hükümeti takarım ne RTÜK beni keser ne Sağlık Bakanı s…..n keyfinde. Hiç kimse umrumda değil. Ben bir iş yapıyorum. Bu işi ya Türkiye’de yaparım, ya Amerika’da yaparım, ya Azerbaycan’da yaparım. Kimse benim elimi tutamaz. Ben bu seviyeye gelinceye kadar bir kulağımın arkası kalmış. Kendi işimle dünyada benim üstüme hatip tanımam, varsa gelsin. Üstüme doktor tanımam… Benim bu ülkeye de ihtiyacım yok, size de ihtiyacım yok. S…r olup gideceğim bir daha da inşallah bu ülkeye gelmeyeceğim.”

İşte Ömer Coşkun'un Meslek Hayatını Bitirecek O Küfürler:AnalizMerkezi.com


YASAL UYARI: Sitemizde yayınlanan haberlerin tüm hakları AnalizMerkezi’ne aittir. Aktif link ile kaynak gösterilmeden kullanılamaz. AnalizMerkezi.com tarafından üretilen, analiz edilen veya manşetlendirilen haberlerin aktif link ile kaynak gösterilmeden kullanılması, 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’nun 36 ve 37. maddesine aykırıdır ve suç teşkil etmektedir. Ayrıca internet ortamında yapılan yayınların düzenlenmesi ile ilgili olarak 4 Mayıs 2007 tarihinde kabul edilen 5651 sayılı internet yasasına göre de bu durum cezai işlem gerektirmektedir.


 

 

Bize Destek Olur Musunuz?

Ne Düşünüyorsunuz ?

Yorumlar (10)

Ahmet Kaya - https://youtu.be/RNuJcNN3eF4

28 Şubat 2017 Salı 06:01

Alpaslan - ÖMER ÇOŞKUN TAM BİR PARA TUZAĞI
Bu adam yıllar önce kardeşime vücut kuvvetlensin diye bir sürü bitkisel ilaç verdi
700 liralık ilaç verdi pahalı dedik konuştuk 300 liralık olanları kesin alın dedi bizde aldık
Bir sürü çeşit çeşit ilaç. İçirmek için o kadar uğraştık ama hiç bir işe yaramadı
Sonra bir gün acile götürdük doktor hastalığını buldu.
FMF Hastalığı varmış. Zor bulunan bir hastalıkmış ve böbrekleri iflas ettiriyormuş.
Şu anda İlaç tedavisi ile ağrıları son buldu şimdi daha iyi Allaha şükür

06 Eylül 2016 Salı 17:11

edep - ulan bu memleketin ekmeğini yiyip kabına pislemeyen bi adam olmayacak mı .

28 Temmuz 2015 Salı 13:24

ismail - bi daha gelme

28 Temmuz 2015 Salı 09:43

hüseyin - bende senin adiherifi takmam senkimsinki bumilletikandırıp soyuyorsun bu devlet sanave seningibi soyguncuların peşini neden bırakır bilmem ama senin hiç bir malzemeni almadım almamda senin bir dolandırıcıolduğuna inanıyorum herkeside uyarıyorum senin mallarını almamaları konusunda

27 Temmuz 2015 Pazartesi 23:18

gdf - hıyar s..olup git o zaman ne b.kuma burda duruyon
ihtiyacı yokmuş yav..k ihtiyacın yoksa ne duruyon

27 Temmuz 2015 Pazartesi 22:08

mehmet beceren - Ulen serefsiz dolandirici, sahtekar, duzenbaz din taciri pust adam sahtekarligina dur deyince cebine dokununca kimseyi tanimazsin cebine biraz daha fazla para koysalar sen herseyini satarsin

27 Temmuz 2015 Pazartesi 20:00

kerim cuneyt - Buda bişeymi asıl mesele başka. adam paralel yapıya övgüler diziyor. kimse bu adama bişey yapmıyor ve adam bildiğini okuyor.
https://www.youtube.com/watch?v=nV7nak-wZq4
https://www.youtube.com/watch?v=VtXDb5Mc92A

27 Temmuz 2015 Pazartesi 19:05

Çatlı - Kim Lan Bu O.ÇOCUĞU İlk defa görüyorum...

27 Temmuz 2015 Pazartesi 17:06

ihsan - Şaklabanı videosunu internete veren diğer bir şaklaban. (Youtube'a videoları koyan ibrahim gökçek'ten bahsediyorum)

27 Temmuz 2015 Pazartesi 16:15


İstediğiniz haberi, bir ya da birkaç kelime ile arama yaparak hızlıca bulabilirsiniz.anket

İdam Cezası için ne düşünüyorsunuz?