• Dolar
  5,4619
 • Euro
  6,1927
 • Altın
  212,45
 • Bist
  92.839
 • Bitcoin
  $6.412

DHKP-CHP-Fethullahçı İşbirliği AK Hesapları Kapattırınca ZAMAN'ın Fuat Avni Foyası Çıktı!

Twitter'da Ak Parti'ye yakınlığı ile bilinen Esat Ç., Kuşçubaşı Eşref, Anahtar ve Ak Kulis hesapları Twitter tarafından kapatıldı.Yeni hesaplar açıldı bile ama arada Zaman'ın Fuat Avni foyası patladı.

DHKP-CHP-Fethullahçı İşbirliği AK Hesapları Kapattırınca ZAMANın Fuat Avni Foyası Çıktı!analizmerkezi.com - özel haber

Türkiye yerine ABD'ye çalışmayı yeğleyerek aziz milletin büyük öfkesini ve nefretini kazanan F.Gülen Örgütü'ne dair deşifreleri ve 9 seçimdir aynı milletin takdirini kazanan Ak Parti'ye sempatileriyle bilinen bazı Twitter hesapları, Savcı Mehmet Selim Kiraz'ın şehit edildiği terör eylemiyle ilgili yayın yasağının ardından, Savcı Kiraz'ın rehin durumdaki fotoğraflarını paylaşarak teröre yardım edenlere tepki gösterdikleri gün, ABD merkezli Twitter şirketi tarafından kapatıldılar.

esat-c..jpg

ÖRGÜT TAKTİĞİ AYNI:
ÖNCE YALANLARLA HEDEF GÖSTER VE SONRA ŞİKAYET ET 


AkTroll de denilen hesaplar, Mart ayında Fethullah Gülen Medyasınca tamamen hakaret içerikli bir asparagas haberle hedef gösterildi.

ekran-resmi-2015-04-04-09.42.26-001.png

Fethullahçı bir kalem tarafından masabaşında uydurulduğu hemen anlaşılabilen habere göre F.Gülen Örgütü'nü ve DHKP-C'yi eleştiren bu hesap sahiplerinin kimlikleri bilinmiyordu ama aynı habere göre bu kişilerin özel hayatları biliniyordu. Öyle ki, bu hesap sahiplerinin herhangi bir ideolojileri yoktu, maddiyat merkezli düşünüyorlardı. Kamuoyu, liderleri eleştirildiği için yine 'medyatik cinnet' geçiren Fethullah Gülen Medyası'nın bir kez daha dinden, edepten, ahlaktan ve medya ilkelerinden uzak uydurma haberiyle karşı karşıyaydı.

'Dünyaya ahlak götürüyoruz' diyerek 50 sene saf ve hassas milletimizi söğüşleyen Fethullah Gülen Örgütü'ne yakınlığıyla bilinen Medya'nın hemen tüm gazete ve sitelerinde çıkan yalan ve yanlışlarla dolu bu uydurma habere göre, AK Troll hesapların idolü yani örnek aldığı kişi de Fatih Tezcan'dı.

Son derece gereksiz ve medya ciddiyetinden uzak bu anekdotun nefretin sebebini anlamak zor değildi.

Zira Fatih Tezcan, uluslararası bültenle aranan ve hakkında dolandırıcılığa kadar varan pekçok suç iddiası bulunan firari şahıs F.Gülen'in ABD'ye biatına dair resmi belgeleri Türkiye televizyonlarında ilk ve tek gösteren isim olmuş, üstelik servetinin tamamını bu firari şahsa bağışlayan isimlerin medyalarında tek kelime ile bile yalanlanamamış, mahkemelerde bu belgeler ve analizlerine açılan tüm davalar takipsizlikle sonuçlanmıştı. Güneş balçıkla sıvanamıyor, İslam Ümmeti'yle değil Vatikan'la, Türkiye ile değil ABD ve İSrail'le işbirliği belgelenen Fethullah Gülen'i, hiçbir kuvvet aklayamıyordu.

Fethullah Gülen Örgütü-DHKP-CHP İşbirliği Başarılı Oldu!

ABD için 'Anavatan' diyen güruhun, Türk Savcısını öldürenleri destekleyen güruhla girdiği sosyal medya işbirliği, başarıya ulaştı. 
     
DHKPC teröristlerinin avukat kimliği ile adliyeye girmesine ve bir Türkiye Cumhuriyeti Savcısı'nın şehid edilmesine rağmen sonraki günlerde Şehid Mehmet Selim Kiraz Adliyesi girişinde arama vermek istemeyen avukatların gerginlik üretmesine tepki gösteren hesaplar, kaos ve terör yanlıları ile ve Fethullahçı hesapları harekete geçirdi.

Savcının rehin alındığı ve şehid edildiği günden beri DHKC Terör Örgütü'yle olan ağız birlikleri dikkat çeken CHP'li ve Fethullahçı hesaplar, AkTroll de tabir edilen hesapları Twitter'a şikayet ederek kapattırdı.

YENİ HESAPLAR AÇILDI BİLE

Esat Ç. ve AKKULIS ve Kuşçubaşı Eşref, Twitter'da yeni hesaplarını böyle açıkladılar. Aralıksız her zaman ve istisnasız hemen her konuda yalan söylemeleriyle meşhur olan Fethullah Gülen Örgütü'nün, birçok sahte hesap açarak gölgelemeye çalıştığı hesapların yeni, doğru ve üzerine tıklayarak gidebileceğiniz yeni korumalı adresleri bunlar:

www.twitter.com/kuscubesref
www.twitter.com/esatreis__
www.twitter.com/BASKANKULIS

ZAMAN'IN FUAT AVNİ FOYASI ORTAYA ÇIKTI

"Namazda sallananlar cinsel organlarını çıkarıp başıma işesinler" ve "Hz.Meryem'i Hz.Muhammed hamile bırakmıştır" gibi İslam'a ve edebe aykırı şovlarıyla bilinen Zaman Gazetesi, Twitter'da AK Parti'ye yakın hesapların kapatılmasını adeta bayram ederek haberleştirdi.

İşte tam da bu sevinç, binlerce yalan ve yanlış bilginin arasında sıkıştırdığı birkaç istihbaratla ve daha çok Vatan Haini Fethullah Gülen Örgütü'nün parlatmasıyla büyütülen 'Fuat Avni' hesabı ile Zaman Gazetesi arasındaki ilginç muhabbeti de gözler önüne serdi.

AKTROLLER'E SALDIRI AMA FETHULLAHÇI TROLL'E DESTEK

30 Mart 2014 Yerel Seçimi akşamı Dönemin Başbakanı Recep Tayyip Erdoğan'ın 'halkın üstüne ateş açılması emri'ni verdiğini yazarak kanlı bir provokasyona kalkışan Fuat Avni hesabının Türkiye'de yasaklanmasını, bu troll hesaba övgüler düzerek ve en önemlisi Fuat Avni'nin yeni adresini duyurarak haberleştiren Zaman Gazetesi, DHKC Terör Örgütü ve Fethullah Gülen Terör Örgütü işbirliğiyle kapatılan hesapları ise, adeta linç ederek servis etti.

Zaman gazetesi, T.C Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a sayısız küfür ve hakaret eden Fuat Avni hesabının kapatılmasını böyle duyurmuştu: 

ekran-resmi-2015-04-04-09.30.46.png

ekran-resmi-2015-04-04-09.31.04-001.png

ekran-resmi-2015-04-04-09.31.23-001.png

Aynı Zaman Gazetesi, firari şahıs Fethullah Gülen'in örgütünü deşifre eden ve Şehid Savcı Mehmet Selim Kiraz'ın katledilişini örgüt propagandası için kullananları eleştiren hesapların kapatılmasını ise aynen böyle duyurarak, 'iki kapatma arasındaki sunum farkını kıyaslayanların göreceği üzere, Fuat Avni hesabı ile olan bağını da ortaya koymuş oldu.

ekran-resmi-2015-04-04-08.22.26.png

ekran-resmi-2015-04-04-09.37.06.png


        

Bize Destek Olur Musunuz?

Ne Düşünüyorsunuz ?

Yorumlar (2)

yahya - Gavurun en büyüğü bu ülkede yaşar derdi Çeçen Hafız

04 Nisan 2015 Cumartesi 21:24

ibrahim öztürk - Fatih Abi yeni dediğin hesaplar sahte lütfen yayma bunları.

04 Nisan 2015 Cumartesi 10:28


İstediğiniz haberi, bir ya da birkaç kelime ile arama yaparak hızlıca bulabilirsiniz.anket

İdam Cezası için ne düşünüyorsunuz?