• Dolar
  5,6735
 • Euro
  6,5429
 • Altın
  224,02
 • Bist
  96.454
 • Bitcoin
  $6.460

Paralel “fuatavni”den IŞİD Tetikçiliği!

Paralel terör örgütü MİT TIR’larına operasyon çektiğinde, taşeronu olduğu proje, Türkiye’nin Suriye’de IŞİD gibi bir katil sürüsüne silah sağladığı algısını yaratmaktı.

Paralel “fuatavni”den IŞİD Tetikçiliği!

Hem paralel terör örgütü, hem CHP, hem de ulusalcılar bu algı için ve MİT TIR’larına yönelik ihanetlerine meşruiyet kazandırmak için bu yalanı sürekli dolaşımda tuttular.

Doğan medyası başta olmak üzere Sözcü’sünden Oda TV’sine ve tabii ki paralel çete medyası “Türkiye IŞİD’e silah veriyor” algısı  için yoğun çaba sarfettiler.

Ve bu yalan o taşeron terör örgütünün Musul Konsolosluğumuzu işgal edip çalışanları rehin almasıyla yerle bir oldu.

IŞİD Türkiye ve Kürtler’in Kuzey Irak petrolleri üzerinden vardığı tarihi kardeşlik anlaşmasından rahatsız olan emperyalist ülkelerin taşeronundan başka bir şey değildi.

Ve bir gerçek daha ortaya çıktı ki; paralel terör gerçek anlamda bir ihanet şebekesiydi.

Paralel terör  örgütünün maskeli ve kahpe operasyon hesabı, yani piçi Fuatavni isimli soysuz işte o yalanı bir kez daha dolaşıma soktu.

Çünkü IŞİD’in nasıl bir taşeron olduğu ortaya çıkmış, paralel terör örgütünün de IŞİD’in sahiplerinin taşeronu olduğu gerçeği iyot gibi  açığa çıkmıştı. Bunu örtmek için Fuatavni denilen piç şu zırvaları yazdı:

Bize Destek Olur Musunuz?

Ne Düşünüyorsunuz ?

Yorumlar (2)

hasan - b.b yanındamıydın veya obamanın yanındamıydın onun bunun çocuğu senaryo uydurmaya kaldın mı ben seni öyle bir şeyle suçlarım ki anan dahi şaşırır seni cematınıda o........

13 Haziran 2014 Cuma 11:55

antifettoşşş - orrospu çocuğu fuatavni piçççç

13 Haziran 2014 Cuma 01:32