• BIST 90.383
  • Altın 144,409
  • Dolar 3,6117
  • Euro 3,9021
  • İstanbul 9 °C
  • Ankara 16 °C
  • İzmir 19 °C
  • "Erdoğan'ı Öldürün" Pankartı Açıldı Fatih Tezcan Uyardı!
  • 18 MART ÇANAKKALE İNGİLİZ ZAFERİ Mİ?
  • 15 Temmuz'da FETÖ Darbesini İlk Haber Veren ve Milleti Meydanlara Çağıran Fatih Tezcan'a FETÖ'ye Hakaretten Dava!
  • "Erdoğan'ı Öldürün" Pankartı Açıldı Fatih Tezcan Uyardı!
  • 18 MART ÇANAKKALE İNGİLİZ ZAFERİ Mİ?
  • 15 Temmuz'da FETÖ Darbesini İlk Haber Veren ve Milleti Meydanlara Çağıran Fatih Tezcan'a FETÖ'ye Hakaretten Dava!

UEFA Şampiyonlar Ligi 2. ön eleme turu

UEFA Şampiyonlar Ligi 2. ön eleme turu
Futbolda UEFA Şampiyonlar Ligi 2. ön eleme turu rövanş karşılaşmaları yarın oynanacak maçlarla başlayacak

İSTANBUL (AA) - Futbolda UEFA Şampiyonlar Ligi 2. ön eleme turu rövanş karşılaşmaları yarın başlayacak.

Galatasaray'ın grup aşamasından katılacağı, Beşiktaş'ın 3. ön eleme turunda Hollanda'nın Feyenoord takımıyla karşılaşacağı Şampiyonlar Ligi'nde, 2. ön eleme turunda yarın ve 23 Temmuz Çarşamba günü 17 karşılaşma oynanacak.

UEFA Şampiyonlar Ligi'nde 2. ön eleme turu rövanşlarının maç programı (TSİ) şöyle:

Yarın:

18.30 Sutjeska (Karadağ) - Sheriff (Moldova) (İlk maç sonucu: 0-2)

19.00 Levadia (Estonya) - Sparta Prag (Çek Cumhuriyeti) (0-7)

19.00 Dudelange (Lüksemburg) - Ludogorets (Bulgaristan) (0-4)

19.30 Karabağ (Azerbaycan) - Valletta (Malta) (1-0)

20.30 Maccabi Tel Aviv - Santa Coloma (Andorra) (1-0)

20.45 The New Saints (Galler) - Slovan Bratislava (Slovakya) (0-1)

21.00 Skenderbeu (Arnavutluk) - BATE Borisov (Belarus) (0-0)

21.00 Torshavn (Faroe Adaları) - Partizan (Sırbistan) (0-3)

21.15 Zalgiris (Litvanya) - Dinamo Zagreb (Hırvatistan) (0-2)

21.30 Debrecen (Macaristan) - Cliftonville (Kuzey İrlanda) (0-0)

21.45 Celtic (İskoçya) - Reykjavik (İzlanda) (1-0)

 

23 Temmuz Çarşamba:

18.00 Aktobe (Kazakistan) - Dinamo Tiflis (Gürcistan) (1-0)

19.00 Ventspils (Letonya) - Malmö (İsveç) (0-0)

19.00 HJK Helsinki (Finlandiya) - Rabotnicki (Makedonya) (0-0)

20.30 Steaua Bükreş (Romanya) - Strömsgodset (Norveç) (1-0)

21.00 Maribor (Slovenya) - Zrinjski (Bosna Hersek) (0-0)

21.45 Saint Patrick's Athletic - Legia Varşova (Polonya) (1-1)

 

Kaynak: Haber Kaynağı
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Tüm Hakları Saklıdır © 2006 Analiz Merkezi | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Haber Scripti: CM Bilişim