• BIST 109.640
 • Altın 177,560
 • Dolar 4,1036
 • Euro 5,0654
 • İstanbul 21 °C
 • Ankara 22 °C
 • İzmir 24 °C
 • "Erdoğan'ı Öldürün" Pankartı Açıldı Fatih Tezcan Uyardı!
 • 18 MART ÇANAKKALE İNGİLİZ ZAFERİ Mİ?
 • 15 Temmuz'da FETÖ Darbesini İlk Haber Veren ve Milleti Meydanlara Çağıran Fatih Tezcan'a FETÖ'ye Hakaretten Dava!
 • "Erdoğan'ı Öldürün" Pankartı Açıldı Fatih Tezcan Uyardı!
 • 18 MART ÇANAKKALE İNGİLİZ ZAFERİ Mİ?
 • 15 Temmuz'da FETÖ Darbesini İlk Haber Veren ve Milleti Meydanlara Çağıran Fatih Tezcan'a FETÖ'ye Hakaretten Dava!

Taze Protesto Mısır'da Patlak!

Taze Protesto Mısırda Patlak!
Protestocular bir güvenlik önlem rağmen Cumhurbaşkanı Mübarek'in devrilmesinden zorlu şehir genelinde sokağa.

 

 

 

 

 

 

Protestolar hükümet değişikliği isteyen Öfkeli göstericiler Ile, Cuma namazını takiben Mısır şehirler arasında patlak var. 

Rawya Rageh, İskenderiye liman kenti El Cezire muhabiri raporlama, protestocular Hüsnü Mübarek, 30 yıldır ülkenin Devlet başkanına karsı ilahiyi sloganlar icin cami dışına aktarılan söyledi.

Polis öfkeli kalabalığı dağıtmak amacıyla göz yaşartıcı gaz ateş tarafından reponded. Polis Öfkeli kalabalığı dağıtmak amacıyla Göz yaşartıcı gaz ates tarafından reponded.

Protestolar da Süveyş ve Mansoura ve Şarkiye ve Nil Deltası şehirlerden bildirildi, Reuters haber ajansına tanık alıntı söyledi. Protestolar da Süveyş ve Mansoura ve Şarkiye ve Nil Deltası şehirlerden bildirildi, Reuters haber ajansına Tanık alıntı söyledi.

Protestocular ve polis arasındaki çatışmalar başkenti Kahire'de bir caminin dışında patlak verdi. Protestocular ve polis arasındaki çatışmalar başkenti Kahire'de Bir caminin dışında patlak verdi. güvenlik güçleri onları karşı karşıya sonra Protestocular bildirildi polise taş ve toprak attı. guvenlik güçleri onlari karsı karşıya Hiçbiri Protestocular polise bildirildi TAŞ ve Toprak ATTI.

Söylediklerini afişleri kaldırdı "Hayır diktatörlük" ve Mübarek afişlerde damgalı. Söylediklerini afişleri kaldırdı "HAYIR diktatörlük" ve Mübarek afişlerde damgalı.

Ortadoğu'nun en kalabalık ulus protestolar bir güvenlik önlem dönemde geldi. Ortadoğu'nun en kalabalık ulus protestolar Bir guvenlik önlem dönemde geldi.

Daha önce, hükümet planlanan gösteriler bozmaya internet, cep telefonu ve SMS servisleri engelledi. Daha once, hükümet planlanan gösteriler bozmaya internet, cep telefonu ve SMS Servisleri engelledi.

Son üç gün boyunca, Türkiye genelinde kentlerde Hüsnü Mübarek, cumhurbaşkanının 30 yıllık yönetimine karşı eşi görülmemiş bir protesto tanık olduk. Üç oğlu Is getting beter boyunca, Türkiye genelinde kentlerde Hüsnü Mübarek, cumhurbaşkanının 30 YILLIK yönetimine karsı esi görülmemiş Bir PROTESTO Tanık olduk.

Görünüşe göre Tunus son kargaşa esinlenerek, belirlenen protestocular ve ağır silahlı polis karşı ayakta olan hükümette bir değişiklik olduğu kadar merhamet reddetti. Görünüşe Türkçesi Tunus oğlu Kargasa esinlenerek, belirlenen protestocular ve Ağır silahlı polis karsı ayakta Olan Bir hükümette değişiklik oldugu sorunu çözecek kadar Merhamet reddetti.

Şiddet şimdiye kadar yedi kişi hayatını kaybetti. Şiddet şimdiye kadar karanlık Yedi Kisi hayatını kaybetti.

Ağ siteleri siteleri AG

Daha önce, hükümet karşıtı eylemciler protesto düzenlemek için 30'dan fazla cami ve kilise listeleme, Facebook sosyal ağ sitesinde mesajları koyun. Daha once, hükümet karşıtı eylemciler PROTESTO düzenlemek icin 30'dan Fazla cami ve Kilise listeleme, Facebook Sosyal ag sitesinde üyeye koyun.

"Işsizlik Mısır'ın Müslümanlar ve Hıristiyanlar yolsuzluk, ve zulüm ve Özgürlük yokluğunda mücadele icin disari gidecek," 70.000 'den Fazla imza Ile sayfa söyledi.

Associated Press haber ajansı, Kahire Mısır içişleri bakanlığı "kararlı önlemler" konusunda uyardı civarında elit bir özel kuvvet terörle stratejik noktalarda konuşlandırılmış olduğunu bildirdi. Associated Press haber Ajansı, Kahire Mısır içişleri Bakanlığı "kararlı önlemler" konusunda uyardı civarında elit Bir Özel Kuvvet terörle Stratejik noktalarda konuşlandırılmış oldugunu bildirdi.

Safwat Şerif, sekreteri iktidardaki Ulusal Demokrat Parti genel, Perşembe günü gazetecilere verdiği demeçte: "Biz o yarının Cuma namazı umut kendi ritüelleri kimse tehdit gibi ritüellerin değer ... ve o onadı sessiz bir şekilde gerçekleşmesi vatandaş ya da istemediğiniz bir şey konularda bunların güvenliği. " Safwat Şerif, sekreteri iktidardaki Ulusal Demokrat Parti masur, Perşembe GÜNÜ gazetecilere verdigi demeçte: "Biz o yarının Cuma namazı umut Kendi ritüelleri Kimse tehdit görmeme ritüellerin value ... ve o onadı sessiz Bir sekilde gerçekleşmesi Vatandaş ya da istemediğiniz Bir sey konularda bunların güvenliği. "

Bu arada, muhalefetteki Müslüman Kardeşler için bir avukat resmen yasaklandı grubun 20 üye gece gözaltına alındığını söyledi. Met Arada, muhalefetteki Müslüman Kardeşler Click Bir Avukat resmen yasaklandı grubun 20 Üye gece gözaltına alındığını söyledi.

Abdel-Moniem Abdel-Maksoud en kıdemli üyelerinden iki Essam El-Erian, Kardeşlik ana sözcüsü ve Muhammed Moursi, tanınmış Kardeşler lideri idi gözaltına söyledi. Abdel-Moniem Abdel-Maksoud en kıdemli üyelerinden Iki Essam El-Erian, Kardeşlik ana sözcüsü ve Muhammed Moursi, tanınmış Kardeşler lideri İdi gözaltına söyledi.

El Baradey protesto katılır El Baradey PROTESTO katıldı

Muhammed El Baradey, BM nükleer izleme örgütü eski başkanı da yaşadığı Viyana, Avusturya şehir döndükten sonra göstericilere katıldı, demokrasi savunucusu döndü. Muhammed El Baradey, BM Nükleer izleme örgütü eski başkanı da yasadigi Viyana, Avusturya Şehir döndükten Hiçbiri göstericilere katıldı, Demokrasi savunucusu Döndü.

Daha önce, El Baradey, Nobel barış ödülü sahibi, diye sordu eğer Mısır'da "geçişi" hazır olduğunu söyledi. Daha once, El Baradey, Nobel barış ödülü Sahibi, diye sordu eger Mısır'da "geçişi" Hazır oldugunu söyledi.

Müslüman Kardeşler, ancak önceki gün protesto kaçan Perşembe geç, üyeleri Cuma namazından sonra katılmak duyurdu. Müslüman Kardeşler, ancak önceki Is getting beter PROTESTO Kaçan Perşembe gec, üyeleri Cuma namazından Hiçbiri katılmak duyurdu.

Şiddetli çatışmalar Şiddetli çatışmalar

Önceki Perşembe günü, protestocular bu Perşembe günü alevli ayar, Süveyş kentinde bir itfaiye istasyonu Molotof kokteylleri fırlattı. Önceki Perşembe GÜNÜ, protestocular met Perşembe GÜNÜ Alevli Ayar, Süveyş kentinde Bir itfaiye istasyonu Molotof kokteylleri fırlattı. Kahire varoşlarında Giza yakınındaki başka bir mitingde, polis yüzlerce protestocu gece geç saatlere kadar kırmak için göz yaşartıcı gaz kullandı. Kahire varoşlarında Giza yakınındaki baska Bir mitingde, yüzlerce protestocu polis gece gec saatlere kadar karanlık kırmak Click Göz yaşartıcı gaz kullandı.

mağazalar ve restoranlar kapatıldı Ile Kahire, normalde öncesinde Hafta Sonu Bir Perşembe gecesi Canlı, Büyük ölçüde Terk edilmistir. İsmailiye olarak, yüzlerce protestocu gaz ve onları dağıtmak için cop göz yaşartıcı polisle çatıştı. İsmailiye olarak, yüzlerce protestocu polisle çatıştı yaşartıcı gaz ve onlari dağıtmak icin polis Göz.

"Bu bir devrimdir," bir 16 yaşındaki protestocu Süveyş dedi. "Bu bir devrimdir," Bir 16 yaşındaki protestocu Süveyş Dedi. "Her gün buraya geliyorlar." "Onun Is getting beter Buraya geliyorlar."

"Şiddeti artmaya devam ediyor," Al Jazeera's Jamal Elshayyal Süveyş bildirildi. "Şiddeti artmaya Devam ediyor," El Cezire Jamal Elshayyal Süveyş bildirildi.

"Olarak göz yaşartıcı gaz hem de çevik kuvvet polisi tarafından işten kauçuk kaplamalı çelik mermiyle şiddetli çatışmalar yaşandı." "Olarak Göz yaşartıcı gaz hem de Çevik Kuvvet Polisi tarafından Isten kauçuk kaplamalı Çelik mermiyle şiddetli çatışmalar yaşandı."

İnsan Hakları İnsan Hakları

İnsan Hakları İzleme Örgütü bunun "tamamen kabul edilemez ve orantısız" olarak nitelendirdiği Mısır polisi büyük ölçüde barışçı gösterilere karşı kuvvet kullanma tırmandı söyledi. İnsan Hakları İzleme Örgütü "tamamen Kabil edilemez ve orantısız" olarak nitelendirdiği Mısır Polisi Büyük ölçüde barışçı gösterilere karsı Kuvvet kullanma tırmandı söyledi bunun.

Barack Obama, ABD başkanı, onların "bastırılmış sıkıntılarınızı" ifade olarak hem hükümetin hem de protestocular kısıtlama göstermeye çağırdı. Barack Obama, ABD başkanı, onların protestocular kısıtlama göstermeye çağırdı de "bastırılmış sıkıntılarınızı" ifade olarak hem hükümetin hem.

O YouTube web sitesinde online bir dinleyicilerin sorularını yanıtladı olarak "Çok daha sipariş meşru şikayetlerini ifade mekanizmalar olması önemlidir" dedi. O YouTube web Dedi online Bir dinleyicilerin sorularını yanıtladı olarak "mekanizmalar olmasi önemlidir Çok İyi daha sipariş meşru şikayetlerini ifade" sitesinde.

Obama da kızgın protestocular yatıştırmak için siyasi sistemde değişiklik yapmak Mübarek çağırdı. Obama da Kızgın protestocular yatıştırmak Click Siyasi sistemde değişiklik yapmak Mübarek çağırdı.

"- Siyasi reform, ekonomik reform - Ben onlar reformu üzerinde ilerliyoruz emin ki ona her zaman var. Uzun vadeli iyi Mısır olmak için kesinlikle çok önemlidir" "- Siyasi reform, Ekonomik reform -. Ben Onlar reformu uzerinde ilerliyoruz Emin ki ona onun Zaman var Uzun vadeli alamiyorum Mısır Olmak icin kesinlikle Çok İyi önemlidir"

 

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Tüm Hakları Saklıdır © 2006 Analiz Merkezi | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Haber Scripti: CM Bilişim