• BIST 109.640
 • Altın 177,560
 • Dolar 4,1036
 • Euro 5,0654
 • İstanbul 21 °C
 • Ankara 22 °C
 • İzmir 24 °C
 • "Erdoğan'ı Öldürün" Pankartı Açıldı Fatih Tezcan Uyardı!
 • 18 MART ÇANAKKALE İNGİLİZ ZAFERİ Mİ?
 • 15 Temmuz'da FETÖ Darbesini İlk Haber Veren ve Milleti Meydanlara Çağıran Fatih Tezcan'a FETÖ'ye Hakaretten Dava!
 • "Erdoğan'ı Öldürün" Pankartı Açıldı Fatih Tezcan Uyardı!
 • 18 MART ÇANAKKALE İNGİLİZ ZAFERİ Mİ?
 • 15 Temmuz'da FETÖ Darbesini İlk Haber Veren ve Milleti Meydanlara Çağıran Fatih Tezcan'a FETÖ'ye Hakaretten Dava!

Siyonisti ve İçimizdeki Rabin Uşaklarını Çıldırtacak Müthiş Proje!

Siyonisti ve İçimizdeki Rabin Uşaklarını Çıldırtacak Müthiş Proje!
Mesele çok net: Filistin bir vatan toprağıdır ve Filistinli kardeşimizdir, “kan bağımız” vardır.

İsrailli aşırı sağ kadın milletvekili Ayelet Shaked, İsrail’in Gazze’ye düzenlediği operasyonlara destek vererek, kansızca “Hepsi bizim düşmanımız ve onların kanı bizim elimizde olmalı. Bu öldürülen teröristlerin anneleri için de geçerli. Annelerin oğullarının peşinden gitmeleri adil olur. Ölmeliler ve evleri yıkılmalı ki bir daha terörist yetiştiremesinler.” sözlerini sarfetmişti.

Bar-İlan Üniversitesi’nde Arap dili ve edebiyatı hocası olan Dr. Mordechai Kedar, Filistinli savaşçıların annelerine ve eşlerine tecavüz etmenin saldırıları engelleyebileceğini açıkladı. Kedar, katıldığı bir radyo programında , ‘‘Bir intihar bombacısını durduracak tek şey yakalanan kız kardeşinin ya da annesinin tecavüze uğrayacağını bilmesidir” dedi.

Bunları söyleten, insan olarak geçinen Yahudi-Siyonistlerin dini öğretileridir.

Yahudi, sistemini kendinden olmayan bütün insanlığın yok olması ve yok edilmesi üzerine kurmuştur.

Dünya nüfusu ne kadar azalırsa Yahudinin oksijeni de o kadar artar hesabı yapılır. Bu hesap ve denklem üzerinden hareket ederler. Sistemin işleyişi, kah toplu ölümlere sebep olan hastalık, kah toplu kazalar, facialar olarak zuhur etmekle beraber, sistemin vazgeçilmezi “savaş”tır.

Dünyada nerede bir savaş varsa Yahudi orada olmasa bile ya silahı ya da savaş sanayinin sarf malzemeleri kesin vardır. Savaşlar Yahudisiz mantık dışı, anlamsız olaylardır. Savaşın savaş olması için Yahudinin en azından fitnesi muhakkak olması gerekir. Kısaca kanı, gözyaşını, parçalanmış bedenleri görmek için Yahudiye ve sapık inancına bakmak kafidir. Hep öldür der, hep yok et der, senden olmayanlara yaşama hakkı tanıma der.

Durum böyle olunca da İsrailli aşırı sağ kadın milletvekili Ayelet Shaked’in ‘katliam’ ve sapık fantezilere sahip Dr. Mordechai Kedar’ın “Filistinli analara, kızlara tecavüz’” söylemleri ortaya çıkmaktadır. Bu söylemler karşısında İslam dünyasının karşı hamle veya söylem-eylem geliştirmemesi, İslam Dünyasına asırlarca liderlik yapmış ecdadın torunlarına büyük görevler düştüğünü göstermektedir.

TEKLİFİMİZ VAR

Filistinli anneleri yok etmeye, tecavüz etmeye kalkışan sapkın inancın çocukları İsrail’in-Yahudilerin yerlerinin genişlemesi ve daha fazla oksijen tüketmeleri için bu katliamları, soykırımları anlamsız seyredeceğimizi sananları her zamanki gibi hayallerini kursaklarında bırakacak bir teklifimiz var.

Bu teklifimiz ‘kan bağıdır.’ Gerek Osmanlı döneminde, gerekse Cumhuriyet döneminde zulme uğrayan hangi milletin, dinin, dilin yanında olmadık ki? Neden kan bağı ile Filistinlilerin yanında olmayalım. Bu ülkemizde “Tek Millet, Tek Devlet, Tek Bayrak” diyen Kafkas-Trakya halkları, Boşnak’ı, Tatar’ı,…vesaire var mı, var. Bunlarla kan bağı kurmuş muyuz, kurmuşsuz. Katliamın eşiğinde bekleyen Filistin’le neden kan bağı kurmayalım?

Filistinli anneleri-kızları tecavüzle, ölümle tehdit eden siyonizme karşı devletimizin Filistinli anneleri-kızları acilen korumaya alması gerekmektedir. Çocuk-genç yaşta yetim kalmış bilhassa kız çocuklarının ülkemize getirilerek belirli aileler yanında yahut özel yerleşim yerlerinde evlilik yaşına gelene kadar eğitiminden öğretiminden tutun da bütün insani ihtiyaçlarının karşılanması, bakılması, tercihlerine göre eğitim-öğretime devam edebilmeleri sağlanabilinmekle beraber evlilik yaşına gelenlerin istismara uğratmayacak ülkemiz aile fertleriyle evlendirilerek kan bağı sağlanmalıdır.

Siyonistlerin anneyi, geleceğin analarını hedef almalarının nedeni kendi sapkın inançlarında Yahudi olmanın ilk kuralının Yahudi bir anadan olma olduğundandır.

Bu çalışma öncelikle ülkemize ne kazandıracağından ziyade Allah rızası için yapıldığının bilinmesi, anlatılması gerekir.

Ülkemizin gerek diplomasisinde, gerekse diğer birimlerinde, geleceğinde hizmet alacak Arapça’yı ve coğrafyayı çok iyi bilecek insanlar yetiştirebileceğimiz gibi, uluslararası hukuk açısından Filistin’de, Gazze’de söz sahibi olacağımız gibi sayısız faydalarının yanı sıra, ülkemize Filistin davasında uluslararası meşrutiyet de sağlayacaktır. Paralel yapılanmanın Türk okulları çalışmasından daha etkili, ete kemiğe bürünmüşü olacağı da bir gerçektir.

Bir binayı, bir ağacı, bir hayvanı korumaya almanın mantığını savunanların nasıl bir tepki verecekleri belli olmakla beraber, yurtdışındaki ailelerden havadan sudan bahanelerle damızlık amacıyla zorla alınan Türk çocukları gerçeğini hatırlatmak isteriz. Evet, dünya bunu farklı farklı formüllerle yaparken Yahudi’ye-Siyonizm’e saç baş yolduracak, çıldırtacak, engellemek için elinden gelen her şeyi yapacak-yaptıracak olan bu çalışmada oluşabilecek istismarları çok iyi hesap edilerek acilen günlük hayata geçirilmesi gerekmektedir. Bu çalışma geleceğin Türkiye’si, İslam liderliği, Kızıl Elma mefkuresinin olmazsa olmazlarından olacağını düşünüyoruz. İleriye dönük, uzun vadeli bir iş olacağından dolayı bu çalışmaya ne kadar erken başlanırsa o kadar çok yol alabiliriz.

Aynı zamanda Yahudi’nin-Siyonizm’in orkestrasında enstrüman çalan, İsrail’e tepki vermiyorsunuz, seslenemiyorsunuz diyen Müslüman görünümlü Rabin uşaklarının-yanaşmalarının da belini kıracak böyle bir çalışmayı vatan toprakları olarak gördüğümüz Filistin’le kanbağı kurarak neden gerçekleştirmeyelim.

Başbakan Erdoğan’ın “biz Çanakkale’de şehit olan Filistinli kardeşlerimize olan borcumuzu küresel vicdanı rahatsız ederek ödeyeceğiz.’ ifadesinin altını dolduracak bu adımların en kısa zamanda farklı düşüncelerle harmanlanarak, zenginleştirilerek bu kanbağının en kısa zamanda gerçekleşmesi gerekmektedir. Kanbağının, din bağıyla birlikte en güçlü bağ olduğunu unutmayalım.

Filistinli anneleri, kızları koruma altına alarak geleceğin ahlaklı-namuslu mücahitlerini kanbağıyla oluşturmamız bizlerin elinde, bu kanbağını sadece Filistinli değil diğer İslam coğrafyasıyla da gerçekleştirebiliriz. Bu kanbağı çalışması için herkesin fikir üretmesi konuyu daha çabuklaştıracak, daha kaliteleştirecektir. (medyagündem)

 

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Tüm Hakları Saklıdır © 2006 Analiz Merkezi | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Haber Scripti: CM Bilişim