• BIST 108.489
  • Altın 151,139
  • Dolar 3,6704
  • Euro 4,3242
  • İstanbul 17 °C
  • Ankara 3 °C
  • İzmir 10 °C
  • "Erdoğan'ı Öldürün" Pankartı Açıldı Fatih Tezcan Uyardı!
  • 18 MART ÇANAKKALE İNGİLİZ ZAFERİ Mİ?
  • 15 Temmuz'da FETÖ Darbesini İlk Haber Veren ve Milleti Meydanlara Çağıran Fatih Tezcan'a FETÖ'ye Hakaretten Dava!
  • "Erdoğan'ı Öldürün" Pankartı Açıldı Fatih Tezcan Uyardı!
  • 18 MART ÇANAKKALE İNGİLİZ ZAFERİ Mİ?
  • 15 Temmuz'da FETÖ Darbesini İlk Haber Veren ve Milleti Meydanlara Çağıran Fatih Tezcan'a FETÖ'ye Hakaretten Dava!

Şampiyonluk mücadelesi verecekler

Şampiyonluk mücadelesi verecekler
Türkiye'den 3 takımın mücadele edeceği Basketbol FIBA Kadınlar Avrupa Ligi'nde Sekizli Final heyecanı yarın Rusya'da başlayacak

İSTANBUL (AA) - Basketbol FIBA Kadınlar Avrupa Ligi'nde Sekizli Final heyecanı yarın Rusya'nın Ekaterinburg kentinde başlayacak. 

Ekaterinburg takımının ev sahipliğinde 7 gün sürecek Sekizli Final organizasyonu 5 bin seyirci kapasiteli DIVS Spor Salonu'nda yapılacak.

Organizasyonun ilk maçı A Grubu'nda TSİ 11.00'de Fenerbahçe ile Kayseri KASKİ arasında oynanacak. 

Türkiye'den Fenerbahçe, Kayseri KASKİ ve Galatasaray Odeabank, Rusya'dan Ekaterinburg, Sparta&K Moskova Region Vidnoje ve Nadezhda, Çek Cumhuriyeti'nden USK Prag ve Fransa'dan Tango Bourges Basket takımları, şampiyonluk mücadelesi verecek.  

Organizasyonda yer alacak 8  takım, çeyrek final turundaki gruplarda ilk iki takım arasına girmeye çalışacak. A Grubu'nu Fenerbahçe, Sparta&K Moskova Region Vidnoje, Kayseri KASKİ ve Galatasaray Odeabank, B Grubu'nu ise Ekaterinburg, USK Prag, Tango Bourges Basket ve Nadezhda oluşturuyor. 

Gruplarda birer kez karşılaşacak takımlardan, ilk iki sırayı elde edenler yarı finalde çapraz eşleşecek. Tek maç üzerinden gerçekleşecek bu aşamanın ardından finale çıkacak iki takım belli olacak. Yarı final maçları 11 Nisan Cuma, final mücadelesi ise 13 Nisan Pazar günü yapılacak. 

 

- Maç programı

 

FIBA Kadınlar Avrupa Ligi Sekizli Final'inde maç programı (TSİ) şöyle:

Yarın:

A Grubu:

11.00 Fenerbahçe-Kayseri KASKİ

13.30 Sparta&K Moskova Region Vidnoje-Galatasaray Odeabank

B Grubu:

16.00 Ekaterinburg-Nadezhda

18.00 USK Prag-Tango Bourges Basket

 

8 Nisan Salı:

A Grubu:

11.00 Kayseri KASKİ-Sparta&K Moskova Region Vidnoje

18.30 Galatasaray Odeabank-Fenerbahçe

B Grubu:

13.30 Nadezhda-USK Prag

16.00 Tango Bourges Basket-Ekaterinburg

 

9 Nisan Çarşamba:

A Grubu:

13.30 Fenerbahçe-Sparta&K Moskova Region Vidnoje

18.30 Galatasaray Odeabank-Kayseri KASKİ 

B Grubu:

11.00 Tango Bourges Basket-Nadezhda

16.00 Ekaterinburg-USK Prag

Organizasyonda yarı finaller cuma günü saat 16.00 ve 18.30'da, pazar günkü üçüncülük mücadelesi 13.30'da, final ise 16.00'da başlayacak. 

Kaynak: Haber Kaynağı
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Tüm Hakları Saklıdır © 2006 Analiz Merkezi | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Haber Scripti: CM Bilişim