• BIST 95.876
 • Altın 186,684
 • Dolar 4,4674
 • Euro 5,2589
 • İstanbul 24 °C
 • Ankara 25 °C
 • İzmir 30 °C
 • "Erdoğan'ı Öldürün" Pankartı Açıldı Fatih Tezcan Uyardı!
 • 18 MART ÇANAKKALE İNGİLİZ ZAFERİ Mİ?
 • 15 Temmuz'da FETÖ Darbesini İlk Haber Veren ve Milleti Meydanlara Çağıran Fatih Tezcan'a FETÖ'ye Hakaretten Dava!
 • "Erdoğan'ı Öldürün" Pankartı Açıldı Fatih Tezcan Uyardı!
 • 18 MART ÇANAKKALE İNGİLİZ ZAFERİ Mİ?
 • 15 Temmuz'da FETÖ Darbesini İlk Haber Veren ve Milleti Meydanlara Çağıran Fatih Tezcan'a FETÖ'ye Hakaretten Dava!

Paralel Elebaşı İsrail’i Neden Kınayamaz?

Paralel Elebaşı İsrail’i Neden Kınayamaz?
Cumhur Umut yazdı...

GAVURA; YUNUS, MEVLANA, MÜSLÜMANA; NEMRUT, FİRAVUN

Yaklaşan Cumhurbaşkanlığı seçimleri ile İsrail’in Gazze’de yaptığı katliamlar arasında ne ilişki var demeyin çünkü İsrail sayın Erdoğan’ın cumhurbaşkanı olmasını istemiyor. Hatta Erdoğan’ın cumhurbaşkanlığını milli menfaatlerinin önündeki en büyük engel olarak görüyor.

Katolik Kilisesi tarafından başlatılan diyalog sürecine dahil olan paralel çete ülkede devleti ve eğer başarabilirse hükümeti ele geçirmeyi hedeflerken dışarıda ise kendisinden önce zaten diyalog sürecinde kaynaşmış olan Hıristiyan ve Yahudilerle birlik olup Müslüman kanı dökerek küresel imparatorlukta yer edinmeye çalışmıştır.

Refah Partisi’nin iktidara gelmesinden sonra diyalog içinde olduğu küresel efendilerine “bu parti radikal ve ortak menfaatlerimizi tehdit ediyor” diyerek hükümeti düşüren paralel çete yeni kurulan hükümetleri de kandırmıştır. Paralel çete medya ve eğitim sektöründeki faaliyetleriyle inşa ettiği hayali otoriteyle hükümetleri kandırmış ve hükümetlerin desteği ile giderek güçlenmiştir.

Paralel çete başı diyalog içinde bulunduğu efendileriyle oturup ülke ve ümmet adına pazarlıklar yapmış ve efendilerine çeşitli sözler vermiştir. Bu sözlerden bir tanesi Medeniyetler İttifakı projesidir.

Medeniyetlerin ittifak etmesi kendilerinin sonu olduğunu her aklı başında insan, az çok bilir, tahmin eder. Hele İslam Medeniyeti ile batı medeniyetinin ittifak etmesi fikri tamamen aptalcadır; zira hiçbir batılı İslam medeniyeti ile ittifak kuramayacak derecede İslamofobi duygularıyla yetişmiştir.

Batılı güçler; küresel imamı allayıp pullarlarken, İslam Peygamberi Hz Muhammed’e (S.A.V)  karşı alenen savaşmaktan geri durmamışlardır. İslam Peygamberine küfür ve hakaret eden sinema filmleri, karikatürler ve Kuran’ı Kerim yakma ayinleri yapan İslam düşmanlarının paralel çeteyi övmesi bu zatın haşa peygamberden daha üstün olduğunu göstermez. Olsa olsa bu kişinin adi bir hizmetkar ve ümmetine hainlik yapan biri olduğunu ispat eder. Peygambere karşı yapılan hakaretleri telin edenleri pasif hale getirmek isteyen paralel çete ümmete “Durun kardeşim diyalog sürecine zarar vereceksiniz”, “Protesto edecekseniz önce izin alın” vs diyerek ön almaya çalışmaktadır. Elindeki medya gücüyle İslam’ı ve Müslümanları çağ dışı, yobaz ve radikal olarak gösteren paralel çete kendilerinin savunduğu tuhaf dini ise gerçek İslam olarak savunmaktadır.

Batı açısından bakıldığında onların çıkar ve menfaatleri aleyhine işler yapan kişilerin hepsi radikaldir. Dolayısıyla kendi medeniyet ve imparatorluğunun tek rakibi olarak kalan İslam Medeniyetini savunanların hepsi batı açısından radikal olarak adlandırılır. En çok dikkat çeken hususlardan birisi ve belki de en önemlisi batının radikal dediği her kişi ve grubu paralel çetenin de radikal olarak ilan etmiş olmasıdır.

Yine batılı gözle bakıldığında kendi menfaatlerine hizmet eden her kişi ve grup onlara ılımlı olarak gözükmektedir. Batılı bir göz her nedense koca İslam Coğrafyasında bir tek paralel çeteyi ılımlı olarak görmektedir. Hadi hep birlikte adını koyalım tüm Müslümanlar radikal, bir tek Fethullah ve hareketi ılımlıdır.

Batı yeri geldiğinde kendisini haçlı olarak lanse etmekten asla çekinmezken paralelciler efendilerinin yanında peygambere sövülse bile ses çıkartamaz. 11 Eylül hadiselerinin hemen ardından batılı liderlerin kendilerini haçlı olarak tanımladığı günlerin üzerinden çok zaman geçmemiştir. Batı medeniyeti imparatorluk olma yolunda ilerlerken çapul ile özdeşleşen Haçlı kimliğini gizlemek amacıyla kendisini Hıristiyan ya da Haçlı olarak tanımlamaktan vazgeçti ve kendisini dünyanın merkezine alarak kendisine Batılı demeye başladı. Hal ne olursa olsun batılı liderler batı medeniyetine en küçük bir saldırı olduğunda batılı değil Haçlı kimlikleriyle ileri atılırlar… Ama paralel çete her gün Müslüman boğazlansa gıkını çıkartmaz… Ancak efendilerine övgüler düzer çok sıkışırlarsa kameraların önünde efendilerinin eteklerine yapışır ve yalandan birkaç damla göz yaşı döker.

Az önce dediğimiz gibi paralel çete lideri ortalıkta Halife yok öyleyse batılılar ile ümmet adına ben görüşürüm diyerek yola çıkmış ve ümmet ve ülke adına efendilerine çeşitli sözler vermiştir. Bu sözlerden en önemlisi Ilımlı İslam ve Medeniyetler İttifakıdır.

Ilımlı İslam, batının çıkarlarına ve menfaatlerine zarar vermeyen bir İslam modelidir. Yani batı ideolojini kabul eden ve onu benimseyen bir İslam anlayışıdır Ilımlı İslam. Bir başka ifadeyle batının menfaati bugün Gazze’de Müslümanları öldürmekte yatıyorsa Ilımlı İslamcılar bu katliamlara sesini çıkartamazlar. Çıkartırlarsa ne olur peki? Batılı efendileri onları da ılımlı statüden çıkartır ve radikal ilan eder. Ederse etsin ne olacak peki? Paralel çete bunu diyemez çünkü; para, itibar ve güç kaynakları bir anda sona erer…

Medeniyetler İttifakı ise bugüne kadar ki en hain planın adıdır. Medeniyetler tabiatları gereği zorunlu olarak asla birbirleriyle ittifak etmezler. Medeniyetler arasındaki doğal ilişki rekabet ve işbirliğidir. Medeniyetler ittifak etmeye kalkışırsa güçlü olan medeniyetin çatısı altında güçsüz olanlar asimilasyona uğrar ve yok olurlar.

Ilımlı İslamcılar yani paralel çete üyeleri efendilerine daha fazla yaranmak ve göze girmek amacıyla Medeniyetler Çatışması teorisine karşılık Medeniyetler İttifakı saçmalığını ileri sürmüşler ve efendilerinin nazarında hızla yükselmişlerdir. Samuel Huntington’ı “Medeniyetler çatışmasını yazdı Müslümanları uyandırdı” diyerek suçlayan batı paralel çetenin Medeniyetler ittifakı saçmalığına can simidi olarak kabul etti.

Efendim Medeniyetler Çatışması neydi? Artık farklı dinler arasında savaşlar yaşanacak vs diyordu.

Peki Medeniyetler İttifakı ne diyordu? Çatışmaya gerek yok ittifak edelim gibi bir şeyler olsa gerek…

Ama kazın ayağı farklıydı sevgili okurlar. Hiçbir devlet özellikle ABD birisi oturup tez yazdı diye ne savaşa girer ne de ittifaklar kurar… Teoriler olayları açıklamak üzere ortaya atılır… Yoksa teoriler olaylara ve tarihe yön veremezler. Her ne kadar paralel beyinsizlerin tümü hocalarının böyle bir gücü olduğuna iman etmiş olsa da teorilerin tarihe yön vermesi diye bir şey yoktur.

Öyleyse sözü fazla uzatmadan Medeniyetler İttifakının ne olduğunu açıklayalım. “Hıristiyan batı ile Yahudi İsrail zaten Müslüman kanı dökecekler bari biz de onlarla ittifak edelim ve onlarla birlikte hareket edip İslam Dünyasının lideri olalım” demenin adıdır Medeniyetler İttifakı. Yahudi İsrail, Hıristiyan Batı ve Müslüman Türkiye hep birlikte Müslüman öldürürse bunun adı Medeniyetler İttifakı olacaktı. Evet sevgili okurlar paralel çete İslam Düşmanlarıyla ittifak kurmuş ve Türkiye’nin elini Müslüman kanına bulaştırmak için ittifak kurmuştur. Müslüman Türkiye’nin içinde olmadığı bir Haçlı saldırısını meşrulaştırmanın imkanı olmadığı için batılı efendiler paralelci imama haddinden fazla değer verdiler.

Paralel çete maalesef hükümetleri kandırmıştı ve bazı yakın hedeflerine kavuşmuştu. Bu sayede devlet kadrolarını ele geçirmiş ve kendilerine güvenleri gelmişti. Özellikle polis, yargı, mülki idare ve medya alanındaki kadrolarına iyice güvenen paralel yapı “devlet elimize geçti şimdi sıra hükümette” diyerek 7 Şubat ve 17- 25 Aralık darbelerine teşebbüs etmişlerdir.

Paralel çete durduk yere neden hükümet darbesine teşebbüs etti sevgili okurlar? Sayın Başbakan Mavi Marmara hadisesinden sonra paralel çetenin batılı efendilerine, ülke ve ümmet adına bazı sözler verdiğini anladı ve katil İsrail’e “one minute” diyen bir dünya lideri olarak onlarla birlikte Müslüman kanı akıtamayacağını dünya aleme ilan etti. İşte bu noktada ipler koptu…Paralel imam her ne kadar Haçlılarla ve Yahudilerle birlik olup Gazze’de Müslüman kanı akıtmak için ülke adına söz verse de bu ülkenin lideri Erdoğan’ın böyle bir şeye asla müsaade etmeyeceğini anlayanlar Erdoğan’ın düşürülmesi için düğmeye bastılar. Türkiye’nin içinde olmadığı her türlü batılı saldırının bundan böyle Haçlı saldırısı olacağını bilen batılı güçler ve paralel çete bir an önce Erdoğan hükümetini devirmek için kolları sıvadı. Paralel vatan hainleri; gezi eylemleri, 7 Şubat, 17 ve 25 Aralık darbe teşebbüsleri ile medya ve sosyal medya operasyonları ile Erdoğan hükümetini devirmek için Haçlılarla birlikte çalışıyorlar.

Şu günlerde İsrail’in yürüttüğü planlı ve kasıtlı katliamlar karşısında paralel çetenin neden sesini çıkartmadığını anlayabiliyoruz değil mi sevgili olurlar? Paralel çetenin Gazze’deki katliamda üzüldüğü bir tek nokta var… O da Yahudi ve Siyonist kardeşleriyle birlikte Medeniyetler İttifakı çatısı altında Müslüman kanı akıtamadığıdır. Eğer Erdoğan hükümetini devirmiş olsalardı; paralel çete, şimdi siyonist müttefikleriyle beraber Türkiye’yi Haçlı ordusunun askeri yapacak ve Gazze’de Müslüman kanı akıtacaktı.

Yaklaşan cumhurbaşkanlığı seçimleri ile paralel çetenin operasyonları ne kadar ilişkiliyse İsrail’in Gazze’deki katliamları da en az o derece ilişkilidir. İçerideki operasyonlarla Erdoğan’ı deviremeyen paralel çete ve onların Haçlı ağabeyleri Gazze katliamları ile Erdoğan’a açık bir darbe indirmenin derdine düşmüştür.

Son günlerde medyadaki operasyonlar da paralel çete ve Haçlı ortaklığının bir ürünü olup Erdoğan sonrasını dizayn etme çabalarıdır.

Yaklaşan cumhurbaşkanlığı seçimleri ilk defa halkın cumhurbaşkanı seçecek olması açısından değil Haçlı ordusuna dur denilmesi açısından da son derece önemlidir. Oyunuzu kullanırken Ilımlı İslamcılara oy vermenin paralel çeteye ve onun müttefiki olan Haçlılar ile Gazze’de Müslüman öldüren İsrail’e oy vermek demek olduğunu bir an bile aklınızdan çıkartmayın! Ilımlı İslamcıların Haçlılara; Yunus, Mevlana olarak gözükmesine sakın aldanmayın onlar Müslümanlara karşı Nemrut ve Firavun’durlar. Gazze’ye bakan vicdanlı gözler ne demek istediğimi şüphesiz ki çırılçıplak göreceklerdir.

 

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Tüm Hakları Saklıdır © 2006 Analiz Merkezi | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Haber Scripti: CM Bilişim