• BIST 117.025
 • Altın 166,451
 • Dolar 3,9293
 • Euro 4,8270
 • İstanbul 15 °C
 • Ankara 12 °C
 • İzmir 16 °C
 • "Erdoğan'ı Öldürün" Pankartı Açıldı Fatih Tezcan Uyardı!
 • 18 MART ÇANAKKALE İNGİLİZ ZAFERİ Mİ?
 • 15 Temmuz'da FETÖ Darbesini İlk Haber Veren ve Milleti Meydanlara Çağıran Fatih Tezcan'a FETÖ'ye Hakaretten Dava!
 • "Erdoğan'ı Öldürün" Pankartı Açıldı Fatih Tezcan Uyardı!
 • 18 MART ÇANAKKALE İNGİLİZ ZAFERİ Mİ?
 • 15 Temmuz'da FETÖ Darbesini İlk Haber Veren ve Milleti Meydanlara Çağıran Fatih Tezcan'a FETÖ'ye Hakaretten Dava!

O Kasetleri Çekenler İlk Kez Konuştu!

O Kasetleri Çekenler İlk Kez Konuştu!
Kasetlerin çekilmesi ve yayınlanmasındaki amaçlarını açıkladılar, 13 Haziran sabahına dikkat çektiler.

 

 

 

 

 

 

MHP'li yöneticiler ile milletvekilleri hakkında yayınladıkları kasetlerle gündeme gelen ve kendilerine "farklı ülkücüler" adını veren grup, mecbur kalmadıkça 12 Haziran'a kadar bir kaset yayımlamayacaklarını açıkladı. Asıl hedeflerinin genel seçimler sonrası olacağını bildirdi.
 
Sosyal paylaşım sitesi twitter'da "Başbuğ Ülkücüleri ile röportaj" başlıklı bir yazı yayınlandı. Röportaj tarzındaki yazıda kasetlerin çekilmesi ve yayınlanmasındaki amacı açıklayan 'Başbuğ Ülkücüleri', olayın sadece kaset yayınlanmasına bağlamanın yanlış olacağını ifade etti.

 Bahçeli'nin her kurultayda adım adım, hayatını bu davaya adayan çilekeş ülküdaşları, yol arkadaşlarını tasfiye ettiğini ve etmeye devam ettiğini anlatan Başbuğ Ülkücüleri, "Her kurultaydan sonra yönetimi, kendisine mutlak biat edecek, ahlaksız ve devşirme tiplerle daha da doldurmuştur. Elbette tüm Başkanlık Divanı üyelerini, tüm MYK üyelerini bu şekilde itham etmek doğru olmaz. İçlerinde gerçekten bu davaya gönül vermiş, çilesini çekmiş arkadaşlar mevcuttur, ancak bunlar azınlıkta kalır hale gelmiştir. Burada üzerinde durulması gereken konu parti yönetimine; Sn. Bahçeli'nin gayretleri neticesinde, bahsettiğimiz ahlaksız ve devşirme tiplerin hâkim olmasıdır. Ve bu hakim anlayış her geçen gün partimizi Türk-İslam davamızdan uzaklaştırmış, kan kaybetmemize sebep olmuştur. Sn. Bahçeli ve A takımı o kadar haddini aşmıştır ki; Ülkü Ocaklarımızı tasfiye etmeye kalkmışlar, Bozkurtlarımızı kuzulaştırmaya çalışmışlardır. Ülkücü Hareket'in ihtiyacı olan aksiyoner ve netice odaklı bir mücadele yerine, sözde bir mücadele, göstermelik bir mücadele ortaya koymuşlardır. Sn. Bahçeli, Ülkücü ideolojiyi temsil etmemektedir. MHP'yi belli bir oy oranında tutmaya gayret göstermektedir. İktidar olma niyeti yoktur. A takımını da bu misyona göre seçmiştir. Bu insanların Ülkücü maskelerine aldanmayın. Maskelerinin arkasına bakın. Bunlar zamanı geldiğinde rolünü çok iyi oynamaktadırlar. Canibaşı Apo'yu idam ettirmeyen bizzat Bahçeli'nin kendisidir. Şimdi ise timsah gözyaşları dökmektedir. Her şey çok açıktır. 'Ocaklarımız ve Bozkurtlarımız', bizim ideolojimizin can damarıdır; bu damar Bahçeli ve A takımı tarafından kesilmek istenmektedir. İşin özü budur." dedi.

 "KASET ÇEKİP YAYINLAMAKTAN ZEVK ALMIYORUZ"

 Kasetleri çekmekten ve yayınlamaktan zevk almadıklarını vurgulayan Başbuğ Ülkücüleri, şöyle devam etti: "Bu bir cerrahi müdahaledir, urlu yapıya neşter atılmasıdır. Eğer urlu bünyeye neşter atılmazsa tüm vücudun kaybedilme riski doğar. Netice vermeyeceğini bile bile önce ilaçla tedavi yöntemini uyguladık. Bahçeli'ye arkadaşlarımız defaatle uyarılar yaptı. Bu gidişatın doğru bir gidişat olmadığını, bu A takımıyla ve bu anlayışla bir yere varılamayacağını söyledik, uyardık. Çalışmalarımız esnasında gördük ki Bahçeli'nin zihniyeti ve ideolojisi bu devşirme – maneviyatsız insanlarla aynı paralelde, hatta daha haince. Gözümüzle gördük bunu. Artık cerrahi müdahaleden başka bir çıkar yol yoktu bizim için. Tabii ki cerrahi müdahale kolay değildir; acıtır, kanatır, bağırtır adamı. Ancak sonunda bünye sağlığına kavuşur. Şu anda da elbette acıya dayanamayan bir yönetimin bağırması var, neşterin kestiği yerden akan bir kan var. Ama Ülküdaşlarımız hiç merak etmesin. Artık Türk- İslam Davasında öze dönüş hareketi başlamıştır. Kimse de bunu engelleyemeyecektir. Hele hele asıl ameliyat 12 Haziran'dan sonra olacak. Tüm urlardan arınan bünye sağlığına kavuşacaktır."

 Seçimlere iki ay kala kasetlerin yayınlanmasında Bahçeli'nin takındığı tavrın etkili olduğunu ileri süren Başbuğ Ülkücüleri, Bekir Aksoy ile ilgili bir işlem yapılmamasından yakındı. Seçimlere 2 ay kala başlamanın çok isabetli olduğunu, eğer bir yıl önce bunları yayınlamaları halinde ise Bahçeli ve A takımının yüzsüzlüğe vuracağını ve ülküdaşlarının asla uyanamayacağını savundu.

 "MHP'NİN BARAJ ALTINDA KALMASINI İSTESEK TÜM BELGELERİ YAYINLARIZ"

 MHP'nin barajın altında kalma gibi bir sorununun şu an olmadığını iddia eden Başbuğ Ülkücüleri, "Eğer biz MHP'nin baraj altında kalmasını istesek; elimizdeki tüm bilgi ve belgeleri açıklarız, yayınlarız. Devlet Bahçeli'nin konuşmalarını, zihniyetini ortaya koyarız. Deniz Bölükbaşı'nın, A takımından önemli adamlarla yaptığı görüntülü konuşmaları kamuoyu ile paylaşırız. Milli ve manevi değerlerimize nasıl hakaretler ettiklerini, dini değerlerimize nasıl küfürler savurduklarını, Ülküdaşlarımıza ve ocaklarımıza nasıl hakaret ettiklerini yayınlarız. Bunları verdiğimiz zaman asıl bombayı görürler. Asıl o zaman barajın altını değil, dibini görürler. Hz. Osman'a küfreden, başörtüsüne küfreden, halkına küfreden Recai Yıldırım'a rahmet okutacak konuşmalar var orada. Medya ahlaksızlıkları öne çıkardı. Aslında ahlaksızlıklar 'Bayrak gibi temiz' olması gereken bir Ülkücü için asla kabullenilemeyecek bir yanlışlıktır. Ancak ondan daha önemli bir yanlışlık vardır." ifadelerine yer verdi.

 "13 HAZİRAN'DAN SONRA KAÇACAK DELİK ARAYACAKLAR"
 
Mecbur edilmedikleri sürece 13 Haziran sabahına kadar artık hiçbir şey yayınlamayacaklarını açıklayan Başbuğ Ülkücüleri, şöyle devam etti: "Ancak Bahçeli dahil partimize çöreklenmiş tüm … 13 Haziran'dan sonra kaçacak delik arayacaklar. Ülküdaşlarımız ve Türk milleti zamanı gelince bunları görecek. Bu arada şunu da ifade etmek istiyorum. Bozkurtlar her yerde vatan için canlarını feda etmeye hazırdır ve ederler. Meclis'e girmek bizim için sadece bir araçtır. Partimizi işgal etmiş bunca şahsiyetsiz pislik Meclis'e girse ne olur, girmese ne olur… Meclis, Türk Milletine ters düşen, vatanımızı bölen bir yasa çıkarmaya kalkıştığında, bizim umudumuz zaten bu şahsiyetsiz vekiller değildir. Bizim umudumuz Bozkurtlarımızdır. Bizler 10.000 Bozkurt'umuzla Meclis'i basarız. Bakalım içimizdeki hainlerle, dışarıdaki hainler istemediğimiz bir yasayı çıkartabiliyorlar mı, tüm dünya görür o zaman?"

 "HAİNLERİN DEŞİFRESİ KOLAY BİR İŞ DEĞİL"
 
Bu kasetlerin bir istihbarat çalışması olduğu yönündeki bir soruya ise Başbuğ Ülkücüleri, "Elbette, bu hainlerin deşifresi senin benim yapacağım kolay bir iş değildir. Bunun için hem Genel Merkez'den, teşkilatlardan destek gerekir. Hem de bu bilgileri belgeleyecek bir ekip çalışması gerekir. Unutmayın ki Bozkurtlar sadece Ocaklarımızdan çıkmaz. Türk olan her yerde, her kurumda Bozkurtlarımız vardır. Bozkurtlarımız bu işgale göz mü yumacaktı? Genel Merkez'imizdeki Bozkurtlarımız, teşkilatlardaki Bozkurtlarımızı sizler ne zannediyorsunuz… Tüm Ülküdaşlarımız, Partimizi işgal eden hainlerin gerçek yüzlerini ortaya çıkaran Bozkurtlarımıza, kahramanlara karşı şükran borçludur. Tabi ki her taraftayız. Teşkilatın en ücra köşesinden Bahçeli'nin Genel Merkez'deki katına kadar her yerde varız. Tabana da çok yakınız, Bahçeli'ye de yakınız. O kadar yakınız ki, isim vermek istemiyorum, utanıyorum bunu da söylemeyi ama Bahçeli'nin en yakın adamının ki neredeyse bunu da milletvekili yapacaktı, farklı cinsel tercihlerine kadar biliyoruz. Bunlar içimizdeki pislikler ve hainler. Bu hainler ve ahlaksızlar temizlenmedikçe, partimizin işgali bitmedikçe, dışarıdaki hainlerle uğraşmamız mümkün olabilir mi? Bir (homoseksüel) gazeteci çıkmış mevcutMHPyönetimini savunuyor. Dışarıdaki hainlerin niyeti Bozkurtlarımızın kuzulaştırılması değil midir Allah aşkına, size soruyorum. Medya niye bu kadar sahip çıkıyor Bahçeli'ye? Biraz düşünün. Çok mu sevdiklerinden, yoksa Ülkücü davayı ancak Bahçeli bitirebilir, BOP projesine ancak böyle düşük profilli biri engel olamaz, Bozkurtları ancak Bahçeli kuzulaştırabilir, yoksa bunu mu gördüklerinden?" karşılığını verdi.

 "TEKNİK BOYUTU KONUSUNDA BİLGİ SAHİBİ DEĞİLİZ"
 
Kasetlerin dış bağlantısı ve teknik konularına ilişkin bir soruya da Başbuğ Ülkücüleri, "Olayın teknik boyutu ile ilgili detaylı bilgi sahibi değilim. Arkadaşlar hallediyorlar. Yanlış şeyler söylemiş olmayayım. Ancak şunu biliyorum; isterseniz genel merkezden oturup videoları yükleyip kendinizi ABD'de, Avrupa'da, Afrika'da hatta Çin'deymiş gibi bile gösterebiliyorsunuz. Bildiğim teknik detay bu kadar doğrusu. Bir de Bahçeli ve ekibi, ayrıca herkesi tenzih ederim, ancak menfaatçi milletvekili adayları çıkıp da 'Bu işler içerden mi oluyor' diyecekler, 'Yanlış yoldaki Ülkücü arkadaşlarımız mı yapıyor' diyecekler. Diyebilirler mi böyle bir şey? Mümkün mü bu? Tabi ki hedefi dışarıdan göstereceksin ki saf, kandırılmış, uyutulmuş, kuzulaşmış arkadaşlar Bahçeli'nin arkasında dursunlar. Düşmanı dışarıda göstereceksin ki yaptığın pislikler konuşulmasın. Bizleri dışarıda gösterme çabaları, Bahçeli ve ekibinin kendilerini kurtarmaya, koltuklarını kurtarmaya matuf hedef şaşırtma amaçlı çabalarıdır." dedi.

 

 

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Tüm Hakları Saklıdır © 2006 Analiz Merkezi | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Haber Scripti: CM Bilişim