• BIST 98.314
  • Altın 144,038
  • Dolar 3,5732
  • Euro 3,9941
  • İstanbul 21 °C
  • Ankara 18 °C
  • İzmir 24 °C
  • "Erdoğan'ı Öldürün" Pankartı Açıldı Fatih Tezcan Uyardı!
  • 18 MART ÇANAKKALE İNGİLİZ ZAFERİ Mİ?
  • 15 Temmuz'da FETÖ Darbesini İlk Haber Veren ve Milleti Meydanlara Çağıran Fatih Tezcan'a FETÖ'ye Hakaretten Dava!
  • "Erdoğan'ı Öldürün" Pankartı Açıldı Fatih Tezcan Uyardı!
  • 18 MART ÇANAKKALE İNGİLİZ ZAFERİ Mİ?
  • 15 Temmuz'da FETÖ Darbesini İlk Haber Veren ve Milleti Meydanlara Çağıran Fatih Tezcan'a FETÖ'ye Hakaretten Dava!

İşte Has Parti'nin Aday Listesi!

İşte Has Partinin Aday Listesi!
Has Parti aday listesi YSK'ya teslim etti. İşte Has Parti'nin aday listesi...

 

 

 

 

 

 

HAS Parti'nin 12 Haziran Genel Seçimi milletvekili aday listesi belirlendi.

Milletvekili adayları, aday gösterildikleri iller ve sıraları şöyle:

Adana
1- İbrahim Ertan Yülek
2- Fatma Küçükoğlu
3- Ömer Ataner
4- Mehmet Yıldız
5- Burhanettin Hattısarı
6- Sadık Acı
7- Mehmet Selim Özer
8- Cihan Daşkın
9- İlknur Küçükgöde
10- Oğuzhan Batmaz
11- Mehmet Kul
12- Ethem Ceylan
13- Ahu Kevser Avşar
14- Ahmet Akcan

Adıyaman
1- Mustafa Alkayış
2- Hamza Özer
3- Abdullah Turan
4- Sibel Aktaş
5- Hasari Yenice

Afyon
1- Abdurrahman Yalçın
2- Selda Demir
3- Hakan Çınar
4- Mehmet Şenses
5- Ahmet Kaplan

Ağrı
1- Aydın Kasar
2- Sernaz Polat
3- Nazım Bayram
4- Mehmet Cemil Güven


Amasya
1- Oğuzhan Çetinkaya
2- Alaattin Yüce
3- Şükrü Erdoğan

Ankara -1
1- Çağrı Erhan
2- Aydın Yardımcı
3- Medeni Akay
4- Rıza Kuyrukçu
5- Saliha Sasa
6- Ahmet Münir Yaşar
7- İsmail Karaduman
8- Feryal Tanrıverdi
9- Pamir Çelebi Anteplioğlu
10- Hikmet Uzun
11- Semra Ertekin
12- Tayyar Güneri
13- Aynur Kaplan
14- Hasan Atçı
15- Ümit Haluk Aydınoğlu
16- Aziz Yavuz


Ankara - 2
1- Hüsamettin Korkutata
2- Cafer Güneş
3- Erdinç Yazıcı
4- Nazım Maviş
5- M. Rafi Kürüm
6- Havva Karademir
7- Süleyman Danacı
8- Elvan Altınbay
9- Banu Atabay
10- Yılmaz Çıtak
11- Özlem Uludağ
12- Bilal Bezci
13- Özgür Özdemir
14- Aydın Deniz Akdemir
15- Cenan Oran

Antalya
1- Ali Aktaş
2- Hasan Uğur
3- Nizamettin Işık
4- Ulaş Göktaş
5- Nazan Taner
6- Hasan Özdemir
7- Yücel Temiz
8- Alparslan Burak Zorlu
9- Ebru Balcı
10- Cemil Türker
11- Bayram Yıldız
12- Numan Sanlı
13- Murat Özel
14- Ramazan Süren

Artvin
- Akay Tekin

Aydın
1- Ömer Özmen
2- Mehmet Emin Erbaş
3- Yüksel Duymaz
4- Bilgen Belkız Arat
5- Asım Kölecik
6- Seçkin Çelik
7- Harun Özdemir

Balıkesir
1- Nevzat Kulaoğlu
2- Mustafa Çakar
3- Tanju Akça
4- Şükran Kabaoğlu
5- Hakan Demirtaş
6- Necla Caner
7- Faruk Kulaksızoğlu

Bilecik
1- Muharrem Tüfekçioğlu
2- Recep Fidan

Bingöl
1- Ali Rıza Bozkurt
2- Ayhan Hatusaru
3- Asıf Çetin

Bitlis
1- Müfit Yüksel
2- Ekrem Tatlıcıoğlu
3- Metin Özlük

Bolu
1- Erol Gülen
2- Fatma Çakır
3- Hüseyin Aydın

Burdur
1- Mehmet Küley

Bursa
1- Ahmet Sünnetçioğlu
2- Ramazan Albay
3- Hayrünnisa Kökbıyık
4- Mehmet Karakoyun
5- İbadet Deniz
6- Fahrettin Uludağ
7- Mustafa Süngü
8- Soner Aksoy
9- Hasan Uçar
10- Fikret Serkan
11- Adnan Türkyılmaz
12- Muhammet Altoprak
13- Şaban Çelek
14- Muhammet Kocaman
15- Samet Doğan
16- Ali Yıldırım
17- Fatma Koca
18- Şaban Yıldırım

Çanakkale
1- İbrahim Akkoyun
2- Mehmet Polat Küçükçelik
3- Mesude Kaya
4- Seçkin Gümüş

Çankırı
1- Fatih Hacıoğlu
2- Yaşar Er

Çorum
1- Orhan Horan
2- Yalçın Akman
3- Gürcan Akca
4- Mehmet Sarıarslan

Denizli
1- Mehmet Uğur Tatar
2- Taner İzgi
3- Zeliha Güvenç
4- Ramazan Yurtsev
5- Ercan Koç
6- Salih Tekin
7- Süleyman Aslantürk

Diyarbakır
1- Alaattin Parlak
2- Fırat Arığ
3- Deniz Moray Gerçek
4- Mehmet Can
5- Serdal Üşen
6- Abdullah Çelebi
7- Ahmet Akmeşe
8- Fikret Bilgiç
9- Hüseyin Yürük
10- Ömer İpekçi
11- Hacı Ömer Yıldırım

Edirne
1- Cemil Cıvan
2- Hakan Aliçe
3- İbrahim İmamoğlu

Elazığ
1- Kadir Çiçek
2- Uğurhan Ergün
3- Mehmet Sıdık Aran
4- Erhan Emre
5- Abdulkerim Avanoz

Erzincan
1- Enis Başakın
2- Bahattin Seren


Erzurum
1- Teoman Kümbet
2- Kahraman Şimşek
4- Muhammet Yavuz Selçuk
5- Selahi Çınarlıoğlu
6- Muhammet Recai Demirci

Eskişehir
1- Hasan Tahsin Bayraker
2- Ramazan Güngören
3- Muharrem Akaydın
4- Ümit Aslaner
5- İsmail Erdoğan
6- Mahmut Özkeçeci

Gaziantep
1- Vahit Abuşoğlu
2- Suat Bozkurt
3- Latif Can
4- Bekir Şen
5- Müzeyyen Köse
6- Fetullah Genç

7- Mehmet Dinç
8- Erkan Karakaş
9- Ramazan Diril
10- İsmail Kök
11- Fadime Özbey
12- Sinan Karakaş

Giresun
1- Mehmet Başer
2- Mustafa Kahyaoğlu
3- Sami Kadıoğlu
4- Kaya Erdemir


Gümüşhane
1- Mustafa Atay
2- İlhami Karagül

Hakkari
1- Rıfat Geylan
2- Vahyettin Yılmaz

Hatay
1- Nizam Gövce
2- Hüsamettin Aydın
3- Ayla Ayan
4- Songül Dağ
5- Veysel Karani Zortukoğlu
6- Cahit Ot
7- Muhammet Mücahit Filiz
8- Ahmet Yüksel
9- Uğur Ağırman
10- Mehmet Orhan

Isparta
1- Faruk Algınkılıç
2- Zehra Kütükçü
3- Ali Uysal
4- Nermin Marulcu

Mersin
1- Mustafa Namık Sinanoğlu
2- Ömer Faruk Demirci
3- Erkan Elmas
4- Ali Fethi Kocatürk
5- Kübra Aydoğan
6- Medet Dolaş
7- Cem Karaçubuk
8- Hanife Üzmez
9- Neşe Karakoç
10- Ali Özdemir
11- Ahmet Öz

İSTANBUL (1. Bölge)
1- Mehmet Bekaroğlu
2- Şefik Dursun
3- Ekrem Baki
4- Bilgehan Doğru
5- Sıtkı Abdullahoğlu
6- Ahmet Kuru
7- Murat Sözüer
8- Halil Mert
9- Nebahat Çakar
10- Ali Geylani
11- Atıf Özbey
12- Zerrin Budak
13- Yaşar şahin
14- Orhan Şanver
15- Antoni Vilkoşevski
16- Recep Zeki İskender
17- Mehmet Aslan
18- Gülşen Yiğit
19- Hilal Şimşek
20- Ahmet Mutlu
21- Ömer Faruk Gerçek
22- Aydın Şanlıbayrak
23- İsmail Kansu
24- Sinan Kerimakoğlu
25- Metin Kutulubay
26- Fikri Kotan

İSTANBUL (2. Bölge)
1- Numan Kurtulmuş
2- Hasan Basri Aktan
3- Musa Demirci
4- Emel Topçu
5- Türker Saltabaş
6- Cemal Avcı
7- Cahit Başaran
8- Arif Calban
9- Kerime Tunçbilek
10- Recep Doğan
11- Halit Atmaca
12- Mehmet Akif Seylan
13- Hamit Hatip Oğul
14- Abdülkadir Akyol
15- Nazmiye Kabakcı
16- İdris Kara
17- Devrim Alpaslan
18- Elif Gürgöl
19- Ahmet Kabanlı
20- Hanna Yılmaz
21- Esra Hiçdurmaz
22- Mustafa Arslan
23- Erdoğan Tüysüz
24- Hakan Zini
25- Yaşar Demirci
26- Ali Başaran
27- İlker Aydın

İSTANBUL (3. Bölge)
1- Zeki Kılıçaslan
2- Mukadder Başeğmez
3- Musa Akbal
4- Erol Erdoğan
5- Yusuf Engin
6- Zeynep Çanak
7- Süleyman Pektaş
8- Yaşar Yerlikaya
9- Atila Yılmaz
10- Zeynep Camcı
11- Selim Darıcı
12- Abdurrahman Çuhadar
13- Fatih Dursunkaya
14- Muhammet Şadi Kaşo
15- Mehmet Faruk Haberveren
16- Yavuz Kaskan
17- Dilşat Tülgen Öztürk
18- Hikmet Yıldırım
19- Abdülkadir Ayyıldız
20- Zübeyir Bekiroğlu
21- Mehmet Kaya
22- Naci Uymaz
23- Muhammet Ali Aygün
24- Fatmagül Yakar
25- Nedim Altun
26- Emrah Eren Diga
27- Servet Yazıcı
28- Yusuf Yıldız

İZMİR (1. Bölge)
1- İbrahim Bengi
2- Süleyman Sanlı
3- Lina Gahun
4- Hüseyin Aşıcı
5- Bülent Köroğlu
6- Mehmet Topçuoğlu
7- Hayrettin Ertaş
8- Yılmaz Turan
9- Bilgi Tokel
10- Gülziye Şahin
11- Nihat Demirhan
12- Eyüp Baran
13- Bülent Güçlü

İZMİR (2. Bölge)
1- Ömer Vehbi Hatipoğlu
2- Levent Peşker
3- Sibel Sayılkan
4- Hüseyin Tomruk
5 Aydın Demir
6- Mustafa Çakakay
7- Fehim Algan
8- Altan Bozdemir
9- Yılmaz Turan
10- Numan Yıldırım
11- Feran Samet
12- Uğur Güngör
13- Kübra Durmaz

KARS
1- Mukail Demir
2- Taner Çetin
3- Muhammet Ali Gökçek

KASTAMONU
1- Mücahit Dağdelenoğlu
2- Hasan Mete Dikişçi
3- İbrahim Tevfik Tiryaki

KAYSERİ
1- Lütfi Aslanhan
2- Hülya Öztürk
3- İrfan Demir
4- Fatma Oytun
5- Mustafa Ulu
6- Volkan Kıraç
7- Hasan Doğanay
8- Mustafa Köseahmetoğlu
9- Sadullah Kavak

KIRIKKALE
1- Bilal Kayaalp

KIRKLARELİ
1- Nihat Karaçam
2- Zafer Süpürgeci
3- Yakub Küçüker

KIRŞEHİR
1- Hüseyin Armağan
2- Mahmut Bilgiç

KOCAELİ
1- Hüseyin Emre Bağce
2- Mehmet Batuk
3- Tülay Çırak
4- Mustafa Süreyya Susam
5- Arif Aküzüm
6- Sami Çakar
7- Mustafa Yaylak
8- Murat Köse
9- Atilla Ertuğrul
10- Yaşar Erdem
11- Çağlar Marangoz

KONYA
1- Teoman Rıza Güneri
2- Veli Tolu
3- Mustafa Necati Özkan
4- Süleyman Boyalı
5- Hasan Basri Sayı
6- Fatma Kola Bozkurt
7- Ali Şanal
8- Yaşar Güngör
9- Hüseyin Seleş
10- İsrafil Kösedağ
11- Mevlüt Cihat Şahin
12- Yavuz Sözer
13- Ahmet Arıkoğlu
14- Bülent Canca

KÜTAHYA
1- Mehmet Akif Ulusoy
2- Berna Ergen
3- Ali Osman Şahin
4- Hayati Asiltürk
5- Muammer Yüğrük

MALATYA
1- Fikret Karabekmez
2- Hülya Eroğlu
3- Gürsu İnan
4- Mustafa Gümüşboğa
5- Ali Durak
6- Tahsin Özarslan

MANİSA
1- İbrahim Yıldırım
2- Sadettin Koç
3- Şaban Arpa
4- Hüseyin Sarı
5- Sibel Onbaşıoğlu
6- Bahaddin Arvasi
7- Mehmet Efe
8- Abdullah Tuzoğlu
9- Halil İbrahim Cumursel
10- Sadık Karaköse


KAHRAMANMARAŞ
1- Mustafa Kabalcı
2- Niyazi Güney
3- Ali Fahri Şirikçi
4- Fatih Polat
5- Abdullah Genç
6- Bünyamin Yumrukaya
7- Hacı İbrahim Pıçak
8- Kenan Akkurt

MARDİN
1- Mehmet Timurağaoğlu
2- Murat Özmen
3- Musa Öğredik
4- Pervin Çetin
5- Murat Erdinç
6- Ümran Mercen

MUĞLA
1- Mehmet Gökdal
2- Gönül Şenol
3- Necla Özcan Yıldırım
4- Muzaffer Tuna
5- Aysel Döşeme
6- Ferat Bölük

MUŞ
1- Selahattin Erol
2- Ercan Selvi

NEVŞEHİR
1- Miktat Şahin
2- Hulusi Eryılmaz
3- Muhammed Sayılan

NİĞDE
1- Yusuf Adıyaman
2- Hasan Türkeş
3- Bülent ince

ORDU
1- Mustafa Kemal Şahin
2- Hasan Kartal
3- Kadir Aydın
4- Güzide Baş korkmaz
5- İzzet Nuhoğlu
6- Tuğba Kılıç

RİZE
1- Abdullah Günen
2- Necdet Gülbay
3- Recep Peçe

SAKARYA
1- Osman İbrahim Baş
2- Recep Özdemir
3- Sabahattin Bedir
4- Ömer Faruk Bürtek
5- İrfan Metin
6- Ebubekir Erbakan Yaşar
7- Zafer Can Kamiloğlu

SAMSUN
1- Ahmet Demircan
2- Hasan Tahsin Şengül
3- Kemal Özdemir
4- Nur Seda Şener
5- Faruk Sayın
6- Ünal Orel
7- Yusuf Demircioğlu
8- Ferhat Ayyıldız
9- Mehmet Cürebal

SİİRT
1- Mehmet Emin Aydın

SİNOP
1- Recep Büyükkayıkçı
2- Hüseyin Şen

SİVAS
1- Halil İbrahim Karademir
2- Adem Arslan
3- Sebati Manav
4- BurhanS Pınarbaşı
5- Ferhat Korkmaz

TEKİRDAĞ
1- Zeynel Şen
2- Cansu Helin Yarar
3- Ramazan Tahir Eke
4- Abdullah Koca
5- Hasan Tüfekçi
6- Yaşar Caymaz

TOKAT
1- Erdal Düzgün
2- Alparslan Akyüz
3- Baha Burak İkikat
4- Mehmet Üneş
5- Fahrettin Başara

TRABZON

1- Şeref Malkoç
2- İsmail Hakkı Küçükali
3- Ali Haydar Baş
4- Mehmet Arif Köroğlu
5- Ahmet Aktoğan
6- Murat İskender

TUNCELİ
1- Nevin Hedef

ŞANLIURFA
1- Abdurrahman Kırıkçı
2- Mahmut Birlik
3- Mehmet Özmodalı
4- Hacı Ömer Faruk Bayram
5- Serkan Arıcı
6- Faruk Yaşar
7- Gülşen Çölgeçen
8- Mehmet Münir Altıparmak
9- İshak Bıdık
10- Adnan Altınsulu
11- Mehmet Kahyaoğlu
12- Demir Evcin

UŞAK
1- Ethem Uludağ
2- Mehmet Yaşar
3- Raziye Çetin

VAN
1- Halil İbrahim Elban
2- Ahmet Karabulut
3- Erkan Orhan
4- Kenan Gönül
5- Sinan Bilici
6- Erbakan Baysa
7- Arife Bildim
8- Özay İlhan

YOZGAT
1- Kazım Arslan
2- Hasan Özdemir
3- Cihangir Caner
4- Çavuş Başer

ZONGULDAK
1- Ahmet Gül
2- Emrullah Erdoğan
3- Hüsamettin Emanet
4- Hülya Demiröz
5- Serkan Doğan

AKSARAY
1- İbrahim Baykan

2- Hakan Oflaz

3- Sinan Güden

BAYBURT
1- Erkan Şengün

KARAMAN
1- Abidin Çağlayan
2- Mehmet Macit

BATMAN
1- Osman Bağaç
2- Kenan Özoğul
3- Özlem Şahin Ermiş
4- Mehmet Metin Emen

ŞIRNAK

1- İskan Uçar

2- Öme Arasan
3- Selim Binzet
4- Orhan Cumur

BARTIN
1- Harun Gündoğan

2- Haydar Kenan Parlatır

ARDAHAN
1- Ayhan Akay

2- Berkant Ezer

IĞDIR
1- Ferhat Aydın

2- Edip Emre Şeriati


YALOVA
1- Halil İbrahim Büyükgümüş

2- Osman Demirel


KARABÜK
1- Hayrettin Dilekcan
2- Cemalettin Yavaşcı

KİLİS
1- Akif Oğuz
2- Mehmet Dalyanoğlu

OSMANİYE
1- İrfan İlker Şanlı
2- Osman Taşkıran
3- Fatih Gök
4- Mehmet Sünbül


DÜZCE
1- Selahattin Aydın
2- Atilla Sağlam

 

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Tüm Hakları Saklıdır © 2006 Analiz Merkezi | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Haber Scripti: CM Bilişim