• BIST 109.640
 • Altın 177,560
 • Dolar 4,1036
 • Euro 5,0654
 • İstanbul 21 °C
 • Ankara 22 °C
 • İzmir 24 °C
 • "Erdoğan'ı Öldürün" Pankartı Açıldı Fatih Tezcan Uyardı!
 • 18 MART ÇANAKKALE İNGİLİZ ZAFERİ Mİ?
 • 15 Temmuz'da FETÖ Darbesini İlk Haber Veren ve Milleti Meydanlara Çağıran Fatih Tezcan'a FETÖ'ye Hakaretten Dava!
 • "Erdoğan'ı Öldürün" Pankartı Açıldı Fatih Tezcan Uyardı!
 • 18 MART ÇANAKKALE İNGİLİZ ZAFERİ Mİ?
 • 15 Temmuz'da FETÖ Darbesini İlk Haber Veren ve Milleti Meydanlara Çağıran Fatih Tezcan'a FETÖ'ye Hakaretten Dava!

İHH PROTESTOSU LİDERİ, İSRAİL'DEKİ TÜRKİYE MÜNAFIĞI RAFAEL SADİ! -video-

İHH PROTESTOSU LİDERİ, İSRAİLDEKİ TÜRKİYE MÜNAFIĞI RAFAEL SADİ! -video-
ANALİZ MERKEZİ ÖZEL HABER:İHH İnsanî Yardım Filosu'na karşı Akdeniz'de tahrik amaçlı eyleme hazırlanan Siyonist timlerin başını Türkiye Münafığı Rafael Sadi'nin çektiği anlaşıldı!Azılı Türkiye Düşmanı Siyonist Rafael Sadi Dosyasını açıyoruz!

 

 

 

 

 

 

Adı Rafael Sadi...

AnalizMerkezi.com olarak uzun süredir sessizce izlediğimiz bu şahıs, hem Tv programlarına kendisini davet ettirecek denli yüsüz hem Türkiye dostu görünecek kadar iki yüzlü bir Türkiye Düşmanı Siyonist!

Özellikle devlet birimlerini ve başbakanlık yetkililerini, ayrıca kendini İsrail'deki Türkiye'lilerin Başkanı olarak lanse ederek ve bu yolla medyada yer bularak Türkiye düşmanı faaliyetlerini rahatça sergileyebildiği için Medya'yı, Rafael Sadi konusunda uyarıyoruz.

Rafael Sadi, Türkiye'de yaşayan Musevi vatandaşların huzurunu kaçıracak nispette fitne çıkaracak denli büyük bir kin ile baktığı mevcut iktidara zarar verebilmek için, profesyonel bir organizasyondan dahi geri duymayacak gibi görünüyorsa, her köşede insanlıktan söz eden ama daha insanî yardıma  dahi tahammülü olamayan bu ikiyüzlülüğü deşifre etmek, pek tabiki Analiz Merkezi olarak görevimizdir!

Bu linkte yazıları mevcut: http://www.skyturk.net/author/rafael/

Bu da Facebook'taki sayfası: http://www.facebook.com/profile.php?id=580771321#!/profile.php?id=580771321

 

İşte bu sayfada Rafael Sadi'nin Siyonist işgal çetesi terörist İsrail'in sözde devlet ilanının 62.yılı sebebiyle yayınladığı resim söz konusu: http://www.facebook.com/?sk=messages#!/photo.php?pid=5074245&id=580771321&fbid=412186571321

Bu sayfada Kasımpaşa'dan sınıf arkadaşı olan Recep Tayyip Erdoğan ile alakalı NTV Haber'den alıntıladığı ve bir yanlışlık(?) sonucu ortaya çıktığı anlaşılan ahlaksız anlamı paylaştığı görülüyor:

http://www.facebook.com/?sk=messages#!/photo.php?pid=5149426&id=580771321&fbid=415165466321

Son işi, Gazze'ye İnsanî yardım malzemesi götüren İHH Gemileri'ne Akdeniz kıyılarında Siyonistlerce hazırlanan provakasyon ve tahrik eyleminin akıl hocalığı ve lansmanı olunca bizdeki bardağı taştı!

Profesyonel provakatör, hazırladıkları protesto ve bir Türkiye ve İslam Düşmanı olan İsrailli Faşist Rafael Sadi'nin diğer siyonist işgalci yüzsüzlerle İHH protestosu öncesi video görüntülerini yayınlıyoruz...

Akla, bu kadar kabiliyletli bir münafıklıkla alakalı sorular gelmiyor değil...

Mesela, Türkiye'den katılan 3 gemiden başka, Yunanistan'dan, İrlanda'dan, İngiltere'den, Cezayir'den ve Kuveyt'ten gemilerin oluşan filoya İsrail Terör Örgütü üyesi bu şahısların hazırladığı görülen protestoda sadece Türkiye ve Recep Tayyip Erdoğan'ın hedef alınması çok dikkat çekici bulundu.

Oysa Türkiye'den başka 5 ülke daha filoya gemi katkısında bulunmuştu ve toplam 9 geminin 3'ü Türkiye'dendi!

O halde neden Türkiye ve Erdoğan dersiniz?

Cevap: Rafael Sadi!

Video'da göreceğiniz üzere pankartların bir kısmı Türkçe ve anadili gibi Türkçe bilen Rafael Sadi tabiki orada!

Türkiye Cumhuriyeti Başbakanı'nın resmi yerlerdeyken başına gidip timsah gözyaşları döken kim?

Rafael Sadi!

İngilizce bilenler videoyu seyrettiklerinde görecekler ki Rafael Sadi ve işgalcilerin 2 sıkıntısı var.

İlki 'Neden birileri bizim top diye oynamak istediğimiz Filistin'le bu kadar alakadar oluyor ki? Ne gerek var?

Sanki Gazze'de ters giden bir şeyler mi var?

Filistin'de ters giden bir şey varsa bu akan kanlar, attığımız bombalar, gözyaşları, aç karınlar ve ağlayan kadınlar ve çocuklar değil sadece Hamas'tır!' diye özetleyebileceğimiz Almanya'daki günlerinden kalma travmatik ruh hastası perspektif.

Diğeri ise Türkiye ile alakalı ve onu da 'Türkler'i Atatürk modernleştirdi! Aslında daha açık söylemle laiklik adı altında dinsizleştirdi! Türkler'in tekrar İslam gibi bir saçmalığa -haşa- geri dönmeleri bizi üzüyor! Biraz akıllarını başlarına toplayıp  dinle minle alakalarını keserlerse bizim gibi faşist ama mutlu olabilirler. Hem İslam'a bulanıp hem Filistin'e müdahale etmelerini hele hiç kabul edemeyiz. O zaman İran'la özdeşleştirir, propagandamızı öyle yaparız."

İşte Rafael Sadi'yi ve yandaşları olan Siyonistlerin tamamını "Türkiye Düşmanı" yapan husus budur!

Bu klinik vak'alara göre Kemalist isen Türkiye Dostusundur ama değilsen Türkiye Düşmanısındır!

İsrail işgal çetesinin bu faşist, arsız ve yüzsüz tipleri şahsi anti-semitizmleri'ni saklamak için Türkiye'ye ve Hamas'a ve İran'a anti-semitik demektelerdir ama bir çocuğun bile çürütebileceği kadar zayıf bir mantıkları vardır:

Be hey bu düşünüş biçimleri lanetlenmiş güruh!

Uğruna canlarını verebilecekleri onlarca peygamber , İbrahim, Yakup, Yahya, İshak, Musa 'sami' olan, İslam dinin Peygamberi Hazreti Muhammed dahi 'sami' ırkından olan, zaten kendilerinin bir kısmı 'sami' ırkından olan insanlar için 'anti-semitik' yani 'Sami Irkı Düşmanı Irkçı' iftirası atmaya, ananızın karnından günahsız çıktığınız o günü hatırlayarak hiç utanmıyor musunuz?

Hayır! Beklemeyin! Buna cevap bulamazsınız!

Muhataplarınız aşağıdadır!

Çok aşağıdadırlar hem de!

Buyrun, bakın ve tanıyın!

İşte Rafael Sadi ve Türkiye Düşmanı Siyonist İsrail İşgal Terörü taraftarlarının İHH Yardım Filosu'na karşı hazırlandıkları tahrik amaçlı eylem! 

Fatih Tezcan / www.AnalizMerkezi.com

 

 

Video İçin Tıklayınız!

 

 
 Rafael Sadi sağdaki Liberal Siyonist!

 

 İsrail devlet politikası, Türkiye İran'ı olabildiğince yanyana göstererek uluslararası camiayı Erdoğan hakkında soru işareti sahibi yapmaya çalışsa da, rüzgar tersine dönüyor ve uluslararası camia İsrail'in nükleer gücünü sorgulamaya başlıyor.
Buna vesile olmaya çalışan Erdoğan'ın İsrail'in her platformda ilk hedefi olduğu gerçeği izahtan vareste... Resimlerde görüldüğü üzere...
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 

 

 
 
 
 
Bir gün, kanla gasp ve işgal ettikleri ve başkalarına aid olmasına rağmen babalarının çiftliği gibi kullanarak adına İsrail dedikleri Filistin topraklarından çıkartılırken bu pankartları hatıra olarak yanlarına almaya zamanları olur mu, bilemiyoruz!...
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Fatih Tezcan / www.AnalizMerkezi.com 

 

 

 

 

 

 

 
 

 

 
 Rafael Sadi ve Yaser Arafat
 
 
 Rafael Sadi ve Şimon Peres!
 
 
 Rafael Sadi ve A.N.Sezer...
 
 
 
 
 
Videoda görebileceğiniz üzere,  şu anda İsrail'de Erdoğan aleyhtarı pankartların
ve protestonun hazırlanmasında ve reklamında rol oynayan Türkiye Düşmanı Rafael Sadi daha önce Kasımpaşa'dan sınıf arkadaşı olduğunu her yerde salya sümük anlatarak prim yapmaya çalıştığı Başbakan Erdoğan ile görülüyor...
Resim, Kudüs'teki King Davud Oteli'nde çekilmiş... (Meraklısı, Siyonistleri daha yakından tanımak için King Davud otelini biraz araştırabilir...)
 
 
 
 
 
 
 
Rafael Sadi, İsrail Terör Çetesi'nin Türkiye Hücreevi/konsolosluğu büyükelçisi Levi ile birlikte... 

 
 Rafael Sadi, Shaul Mofaz ile birlikte... Mofaz Ariel Şaron'un en yakın silah arkadaşıydı... Her ikisi de İsrail'in hem Filistin'deki katliamlarında oynadıkları insanlık dışı ve haysiyetsiz katliamlarla hem de Kuzey Irak'taki bazı Kürt güçlere 'özel eğitim' vermeleriyle biliniyorlar... İsrail bunu yalanlamasına rağmen Kuzey Irak'taki havalimanını yapan ve sahipleri tamamen Siyonist olan Hollandalı şirket dahil pek çok aracıyla Türkiye'de 'özey eylem' yapacak kişileri eğittiği biliniyor ve bu Türkiye Cumhuriyeti Devleti bakanlığınca da geçtiğimiz ay 'resmen' açıklanmıştı...(F.T)
 
 

Fatih Tezcan / Analiz Merkezi

Analiz Merkezi Nedir?

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Tüm Hakları Saklıdır © 2006 Analiz Merkezi | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Haber Scripti: CM Bilişim