• BIST 109.640
 • Altın 177,560
 • Dolar 4,1036
 • Euro 5,0654
 • İstanbul 21 °C
 • Ankara 22 °C
 • İzmir 24 °C
 • "Erdoğan'ı Öldürün" Pankartı Açıldı Fatih Tezcan Uyardı!
 • 18 MART ÇANAKKALE İNGİLİZ ZAFERİ Mİ?
 • 15 Temmuz'da FETÖ Darbesini İlk Haber Veren ve Milleti Meydanlara Çağıran Fatih Tezcan'a FETÖ'ye Hakaretten Dava!
 • "Erdoğan'ı Öldürün" Pankartı Açıldı Fatih Tezcan Uyardı!
 • 18 MART ÇANAKKALE İNGİLİZ ZAFERİ Mİ?
 • 15 Temmuz'da FETÖ Darbesini İlk Haber Veren ve Milleti Meydanlara Çağıran Fatih Tezcan'a FETÖ'ye Hakaretten Dava!

Gülen'in Din Yolsuzluğu: Peygamber Türkçe Olimpiyatı'na Geldi!

Gülenin Din Yolsuzluğu: Peygamber Türkçe Olimpiyatına Geldi!
Sadace Fethullah Gülen'nin ve örgütünün yabancı istihbaratlarla is birliklerini degil, ayni zamanda bu uluslararasi orgutun Turkiye'de taban kazanmak icin soyledigi ap acik yalanlari ve yaptigi Din Yolsuzlugunuda desifre ediyoruz.

AnalizMerkezi.com /ÖZEL

Önce Hz.Muhammed Türkiye Bizim Cemaate Verdi diyen emekli vaiz Fethullah Gülen, Pensilvanya'da yaptığı sohbetinde Türkçe Olimpiyatlarıyla ilgili çok sayıda mektup aldığını, bu mektuplarda Peygamber Efendimizin (S.A.V) de Türkçe Olimpiyatlarına katıldığının yazıldığını ifade ederek kendisi de bu fikre onay veriyor ve hatta bir de bunu izah etmeye çabalıyor.

CIA İstihbaratı ve RAND Kuruluşu'nun Türkiye Taşeronu olan güülen Örgütü'ne nüfuz ve para kazandırmak ve mevcut sempatizanları Kur'an'ın deyimiyle Allah'la aldatarak 'Hizmet'e sıcak tutmak için yapılan bu Örgüt Propagandası'nın islam'la, Kur'an-ı Kerim'le, Sünnet-i Seniyye ile en ufak bir alakası bulunmuyor.

Üstelik, şimdiye kadar Peygamberimizin akrabalarının ve en yakın arkadaşlarının yani Sahabe-i Kiram'ın bu yönde bir ifadelerine rastlanılmış değil ve zaten Allah'la Aldatmaktan tenzih edilmesi gereken o yüce şahsiyetlere böyle bir isnad, din açısından tehlike arz ediyor.

CIA'nın yan kuruluşu ve Gülen'le kendi sitelerindeki itiraflardan anlayabileceğimiz üzere yakın işbirliği içinde olan olan RAND Corporation'un Okul projesi'ne göre, dünyada ABD'ye karşı gelmeyecek bir nesil amaçlanıyor.

Gülen Okulları işte esasen bu projede Türklük ambalajının içinde Emperyalizm'e Teşne Nesli yetiiştirmek amacı güdüyor ve birçok ülkede CIA destekli olduğu öğrenildikten sonra kapatılıyor.

Fethullah Gülen'in yurt dışındaki okullarında, her okulda bir kaç çocuğa Türkçe öğretiliyor. Daha sonra bu çocuklar sanki o ülkede herkese Türkçe öğretiliyormuş imajı vermek için Türkiye'ye ve Türkçe Olimpiyatları'na getirilerek, Anadolu Halkı kandırılıyor ve Gülen Örgütü'ne nüfuz ve para desteği sağlanıyor.

İşte Fethullah Gülen tarafıından İslam Peygamberi Hz.Muhammed Mustafa'nın (s.a.v) mübarek adının karıştırıldığı CIA-RAND Corporation Projesi olan Gülen Okulları ve Türkçe Olimpiyatı'nın gerçek yüzü bu.

Ve işte Fethullah Gülen'in o açıklamaları:


"ŞİRİN GÖRÜNÜRSEN ŞİRİN GÖRÜRLER"

"Yaklaşırsan, yaklaşırlar; şirin görürsen, şirin görürler; kabul edersen, kabul görürsün. Senin âlemden beklediğini âlemin de senden beklediğini asla aklından çıkarmamalısın!.."

"PEYGAMBERİMİZ TÜRKÇE OLİMPİYATLARINA KATILDI"

Arkadaşlarımız ona yakın mektup okudu. Hepsi Peygamber Efendimizin (S.A.V) Olimpiyat Statlarına teşrif buyurduğunu söylediler.

Şimdi ben kendi içimden hep diyordum ki; 'yav acaba meseleyi tahrif mi diyoruz, aşağıya mı çekiyoruz, folklorlardır, şarkılardır, şiirlerdir... bunlarla'

Fakat demek ki bazı hakikatlerin ifade edilmesi adına, ittifakın sağlanması adına, kalplerin birbirlerine karşı yumuşaması adına, bunlar çok önemli faktörler ki; İnsanlığın iftihar tablosu (Peygamberimiz) bazılarımızın, bir kısım mutasavvıf ve sufi görünümlü kimselerin yadırgamalarına rağmen Efendimiz (S.A.V) inanın Peygamberimiz teşrif etti...

"USULÜ DETAYA FEDA ETMEYELİM"

Bu yolla sizin temel değerleriniz sevdiriliyor. Usûlü detaya feda etmeyelim Allah aşkına!" diye konuştu.

"ŞİRİN GÖRÜNÜRSEN ŞİRİN GÖRÜRLER" ifadesi haramı helalleştirmek bağlamında ciddi vebal taşıyan bir ifadedir, şirin görünmek için buluğ çağına girmiş çocuklara haram işletilmesi dine hizmet kabilinden saymak mümkün değildir.biz bu olimpiyatları desteklemiyoruz, aksine haramların helale ulaştırmayacağını savunuyoruz.
FETHULLAH GÜLEN'İN BAZI DİN YOLSUZLUKLARI:

Fethullah Gülen: Hz.Muhammed Türkiye'yi Bize Verdi! VİDEO

Fethullah Gülen: Tenasül Uzuvlarını Çıkarıp Üstüme İşesinler! -VİDEO-


Fethullah Gülen'den Allah'a İftira: 3 Yaşında Çocuğa Bela Verir! -Ses Kaydı-

Fethullah Gülen, Hz.Meryem ile Hz.Muhammed'i Neden Nikahladı?

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Yorumlar
Ahmet Çöllü
2013-12-29 12:32:46
O gün Kazlıçeşmede'ydik.. Ertesi gün bu haberleri duyduğumdan beri şu espri aklıma gelir "Alemlerin efendisi şayet o gün oraya geldiyse, Tayyib Reis'in yanında oldugunu gostermek icin gelmiştir ;) Yoksa herhalde dans müzik ziyafeti için gelmemiştir, haşa sümme haşa" nitekim HE kendisi orada değildi, Tayyib bey oradaydı, değil mi? :|
ayşenur gülmez
2013-12-27 03:56:30
Pes artık!Kendisi bile inanmıyo başta,meseleyi hafife mi aldık diyo;aslında kendide farkında meselenin HAFİFLİĞİNİN.Allah rızası için,bu topluluğun aklı başında bi ferdi yok mu?Sahnede kız-erkek ergenlik çağını geçmiş çocukların beraber şarkı türkü söyleyp insanları eğlendirmesi ne zamandan beri Efendimizin övgülerine mazhar oldu!İslam nettir!haram-helal nettir!Ve bu resmen Rasulullaha hakarettir!
Diğer Haberler
Tüm Hakları Saklıdır © 2006 Analiz Merkezi | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Haber Scripti: CM Bilişim