• BIST 107.206
  • Altın 142,796
  • Dolar 3,5533
  • Euro 4,1312
  • İstanbul 28 °C
  • Ankara 30 °C
  • İzmir 30 °C
  • "Erdoğan'ı Öldürün" Pankartı Açıldı Fatih Tezcan Uyardı!
  • 18 MART ÇANAKKALE İNGİLİZ ZAFERİ Mİ?
  • 15 Temmuz'da FETÖ Darbesini İlk Haber Veren ve Milleti Meydanlara Çağıran Fatih Tezcan'a FETÖ'ye Hakaretten Dava!
  • "Erdoğan'ı Öldürün" Pankartı Açıldı Fatih Tezcan Uyardı!
  • 18 MART ÇANAKKALE İNGİLİZ ZAFERİ Mİ?
  • 15 Temmuz'da FETÖ Darbesini İlk Haber Veren ve Milleti Meydanlara Çağıran Fatih Tezcan'a FETÖ'ye Hakaretten Dava!

FIBA EuroChallenge Kupası

FIBA EuroChallenge Kupası
Kupada 2014-2015 sezonunda Türkiye'yi temsil eden TOFAŞ D Grubu'nda, Trabzonspor Medical Park F Grubu'nda ve Uşak Sportif ise H Grubu'nda yer aldı

İSTANBUL (AA) - Basketbol FIBA EuroChallenge Kupası'nda 2014-2015 sezonu kura çekimi yapıldı.

Almanya'nın Münih kentinde gerçekleştirilen kura çekimine Türkiye'yi temsil eden takımlardan 2. konferansta yer alan TOFAŞ birinci torbadan, Uşak Sportif ve Trabzonspor Medical Park ise 3. torbadan katıldı.

Kura çekiminin ardından TOFAŞ D Grubu'nda, Trabzonspor Medical Park F Grubu'nda, Uşak Sportif ise H Grubu'nda yer aldı.

İlk turda coğrafi özelliklerine göre iki konferansa ayrılan takımlardan bir ülkenin takımları aynı grupta eşleşemedi. Kura çekimine katılan 32 takım, ilk turda 4'erli 8 grupta mücadele edecek. Gruplarda karşılaşmalar 4 Kasım tarihinde başlayacak.

FIBA EuroChallenge Kupası'nda grup eşleşmeleri şöyle oluştu:

A Grubu: SPM Shoeters (Hollanda), Södertaelje Kings (İsveç), Ratiopharm Ulm (Almanya), Enel Brindisi (İtalya)

B Grubu: Energia Rovinari (Romanya), Lukoil (Bulgaristan), Körmend (Macaristan), Tartu Rock (Estonya)

C Grubu: Bakken Bears (Danimarka), Okapi Aalstar (Belçika), Fraport Skyliners (Almanya), Boras Basket (İsveç)

D Grubu: Avtodor Saratov (Rusya), Astana (Kazakistan), Oradea (Romanya), TOFAŞ (Türkiye)

E Grubu: Belfius Mons (Belçika), Joensuun Kataja (Finlandiya), Nanterre (Fransa), Benfica (Portekiz)

F Grubu: Trabzonspor Medical Park (Türkiye), Güssing (Avusturya), Cluj-Napoca (Romanya), Atomerömü (Macaristan)

G Grubu: KTP Basket (Finlandiya), Antwerp Giants (Belçika), Le Mans Sarthe (Fransa), Pallacanestro Biella (İtalya)

H Grubu: Uşak Sportif (Türkiye), Siauliai (Litvanya), Enisey Krasnoyarsk (Rusya), Tsmoki-Minsk (Belarus)

Kaynak: Haber Kaynağı
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Tüm Hakları Saklıdır © 2006 Analiz Merkezi | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Haber Scripti: CM Bilişim