• BIST 95.876
 • Altın 186,684
 • Dolar 4,4674
 • Euro 5,2589
 • İstanbul 24 °C
 • Ankara 25 °C
 • İzmir 30 °C
 • "Erdoğan'ı Öldürün" Pankartı Açıldı Fatih Tezcan Uyardı!
 • 18 MART ÇANAKKALE İNGİLİZ ZAFERİ Mİ?
 • 15 Temmuz'da FETÖ Darbesini İlk Haber Veren ve Milleti Meydanlara Çağıran Fatih Tezcan'a FETÖ'ye Hakaretten Dava!
 • "Erdoğan'ı Öldürün" Pankartı Açıldı Fatih Tezcan Uyardı!
 • 18 MART ÇANAKKALE İNGİLİZ ZAFERİ Mİ?
 • 15 Temmuz'da FETÖ Darbesini İlk Haber Veren ve Milleti Meydanlara Çağıran Fatih Tezcan'a FETÖ'ye Hakaretten Dava!

Fatih Tezcan'dan İsrail, Türkiye, CHP, MHP, Gülen, Medya ve Ümmet Hakkında Bomba Açıklamalar! VİDEO

Fatih Tezcan'dan İsrail, Türkiye, CHP, MHP, Gülen, Medya ve Ümmet Hakkında Bomba Açıklamalar! VİDEO
Gazeteci - Yazar, Fatih Tezcan, İsrail lobisinin Türkiye'deki ideolojik uzantılarını, İsrail'in Türk medya organını, Gülen'in bağlı bulunduğu kurumlarla İsrail Devleti'nin kuruluş tarihlerindeki anlamına dair birçok çarpıcı açıklamalarda bulundu.

 

Gazeteci - Yazar, analizmerkezi.com Genel Yayın Yönetmeni, Fatih Tezcan, Kanal A'da yayınlanan Fatin Dağıstanlı'nın sunduğu "Manşetlerin Dili" programına katıldı.

İsrail'in Gazze'yi vurmakla görevli olduğunu belirten, İsrail lobisinin Türkiye'de sempati kazanmak için kullandığı güçlerden bahseden Tezcan şöyle konuştu:

İsrail ümmeti, islamı, Kur'an'ı, bizi, kadınlarımızı vuruyor. İsrail'i kınıyoruz. Kahrolsun İsrail!

İsrail neden bu kadar rahat vuruyor sorusunu düşünen var mı? Sözcü, Zaman Gazetelerinden yola çıkarak anlatacağım. Bunlar harici medya.

İsrail az bile öldürüyor!

İsrail'in rahat olmaması için hiçbir sebep yok. İsrail az bile öldürüyor. Başka parametrelerden dolayı az öldürüyor. Şehit sayımız 500'ü geçti. Bin, 2 bin... gidebilir. 1,5 milyar müslüman var, 7 milyar müslüman olduğunda dahi İsrail her gün döne döne vurur. İsrail kafasına estiği zaman insanları öldürür.

İsrail 5 milyonluk nüfusu ile...

Dünyada birlikte yaşam, adalet, asalet, özgürlük, erdem, ahlak vd bunları ortaya koyarak ikamet edebilecek tek topluluk müslümanlardır. Bunu da yapabilecek tek konsept İslamdır.

Sisi öldürdü, cenazeleri almaya izin vermedi. Dozerlerle ezdi, cesetler kokunca izin verdi. Kim o Sisi? İsrail'in yanında müslüman kardeşler. İsrail'in güvenliğini tahkim edecek Sisi. O Sisi bu Sisi. Şimdi İsrail de 5 milyonluk nüfusu ile 1,5 milyarlık nüfusa cenazelerini almalarına izin vermiyor. İsrail o derece kendine güveniyor. Bu güven nereden kaynaklanıyor?

Ben ömrümü bu işe adadım. Bu işleri öğrenmekle kendimi adadım. İsrail'in en üst düzey, ülkeyi kuranlardan bir tanesi diyor ki; "Biz bu asır içerisinde Osmanlı'yı yıkıp, iki tane devlet kurduk. Öyle de bir mizanpaj yaptık ki bize toprak vermeyen Abdülhamit'e en az bir iki asır sövdürürüz " diyor. Bir İngiliz de diyor ki; " Biz Anadolu'ya girerken hilafeti kaldırmayı planlamamıştık. Ama bize hediye verdiler."

İsrail lobisinin fikriyatı CHP'dir

Neden 20 milyonluk İstanbul'da Gazze için 20 bin kişi toplanıyor? Neden yüzde binlik bir oran yüreğini ortaya koyup "Allah belanı versin İsrail! Ah bir sınır komşusu olsak senin içine gireceğiz! Senin kalbine dalacağız İsrail!" diyemiyor? Çünkü gelemezler. Nedeni; bu ülkede Kemalist rejimi kurduran İsrail lobisiyle aynı kişilerdir. Bekçi olarak koydukları fikriyat da CHP'dir.

İsrail medya organı Hürriyet!

Bu hale nasıl geldik diye konuşmaktan bıktım. Bu rejimi kurduran zaten bunlardır. Aç Hürriyet Gazetesi'ni. Logonun yanında "Türkiye Türklerindir" yazıyor. Gazeteyi kuran adam itiraf ediyor. "İsrail parasıyla kurulduğumuz o kadar çok yayıldı ki, onu oraya koymaya mecbur kaldık" diyor. Tarih 1 Mayıs 1948. Bugün deşifre günü. Yani İsrail'in kurulmasından 13 gün önce İsrail Devleti'ne Türkiye'de gerekli sempatiyi oluşturmak için kurulmuş İsrail medya organı Hürriyet!

 

2222.jpg

Erdoğan hep nesne olacak zannettiler

İsrail 14 Mayıs 1948'de kuruldu. ABD'deki en büyük,  F.Gülen'e bağlı 3 örgütten bir tanesinin adı Rumi Forum (Roomy Forum). Başkanı da F.Gülen'dir. Dünya çapında CIA ile çalışma yaptığı vakfın adı Rand Corparation. Kuruluş tarihi 14 Mayıs 1948. Şok! İsrail ile aynı tarih. Erdoğan hep nesne olacak zannettiler, özne olunca Başbakan'ımızın annesine her sokakta küfür yazdırdılar.

CHP salon bekçi partisidir, MHP sokak bekçisidir

CHP İsrail'in Türkiye'de kurduğu statükonun salon bekçi partisidir. MHP, İsrail'in Türkiye'de kurduğu Kemalist statükonun da sokak bekçisidir. Gençler aldanmasınlar. Her ikisinin de Mustafa Kemal anlayışlarında zerre kadar Mustafa Kemal ile alakaları yoktur. Mustafa Kemal son iki senesinde İsrail'in kurulmasına karşı çıkmıştı.

1936 İngiltere: "Ortadoğu'da Yahudi devleti kurulmasında kararlıyız."

1937 Atatürk: "Ortadoğu'da Yahudi devleti kurulmayacak, canımız pahasına karşı çıkacağız."

İsrail bir şey yapacağı vakit göz ucuyla üç tane yere bakar

1- Amerika'nın tepkisi ne olacak?

2- Avrupa'da durumlar ne?

3- Türkiye'ye bakar.

Türkiye'de Sözcü, Zaman bilmem ne gayet güzel gereğini yapıyorlar. IŞİD Türkiye'de medya kursa iflas eder. Çünkü Zaman ve Sözcü var.

İsrail-Türkiye ticareti

Milleti kandırmaya utanmıyor musunuz?

Bizim İsrail'e gönderdiğimiz mal zaten Filistin'e gidiyor ya! Milleti kandırmaya utanmıyor musunuz ahlaksızlar! Kaç günden beri orada bebekler ölürken "Ama Erdoğan ne yapıyor? Ama Erdoğan ne yapıyor?" diyen siz değil misiniz? Bu adam hüngür hüngür ağlayan bir adam, Ahmet Davutoğlu sahurlarda... Siz değil misiniz Ortadoğu'ya bataklık diyen? Çünkü Allah bütün gökyüzünden indirdikleri için Ortadoğu'yu kaplan köşkü seçmiştir. İsa, Musa, Muhammed (SAV) Ortadoğu'dandır. Tabi bataklık der. Adamın imanı yok.

Mesele İsrail olsa dahi ben ne Gezicilerle yan yana yürürüm, ne Gülencilerle yan yana yürürüm, ne Atatürkçülerle yan yana yürürüm dersem bu dilde kendi ayağına sıkmaktır. Hayır öyle değil. Ölen bebeklerse eğer, taban tabana zıt olduğum halde sırf şeytan, düşman çatlatmak, sırf Filistin'e müjde vermek için onlarla yan yana yürürüm. Allah süs olsun diye 'Allah tektir' i indirmedi. Parçalanmayacaksın. Ama bize anlatılanlarla resmi hakikat farklı.

30-40 sene F.Gülen figürü ile oyalandık

30-40 sene F.Gülen ile oyalandık. Adam Allah, Muhammed(SAV), Kur'an diye diye ağladı, paralar topladı. Toplanan paraların belgeleri de şu an sabit. Yiyorsa bu lafıma dava açsınlar! F.Gülen'in her dediği doğru değil. Emre Uslu, Kocasakal çetesi vs hepsi dalalette! (Kanal A)

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Tüm Hakları Saklıdır © 2006 Analiz Merkezi | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Haber Scripti: CM Bilişim