• BIST 109.640
 • Altın 177,560
 • Dolar 4,1036
 • Euro 5,0654
 • İstanbul 21 °C
 • Ankara 22 °C
 • İzmir 24 °C
 • "Erdoğan'ı Öldürün" Pankartı Açıldı Fatih Tezcan Uyardı!
 • 18 MART ÇANAKKALE İNGİLİZ ZAFERİ Mİ?
 • 15 Temmuz'da FETÖ Darbesini İlk Haber Veren ve Milleti Meydanlara Çağıran Fatih Tezcan'a FETÖ'ye Hakaretten Dava!
 • "Erdoğan'ı Öldürün" Pankartı Açıldı Fatih Tezcan Uyardı!
 • 18 MART ÇANAKKALE İNGİLİZ ZAFERİ Mİ?
 • 15 Temmuz'da FETÖ Darbesini İlk Haber Veren ve Milleti Meydanlara Çağıran Fatih Tezcan'a FETÖ'ye Hakaretten Dava!

Bahçeli Rakamlardan Sonra Harflere Girdi!

Bahçeli Rakamlardan Sonra Harflere Girdi!
Haziran'da yapılacak seçimlerde AK Parti Hükümeti'nin tepetaklak iktidardan düşeceğini öne süren MHP Lideri Devlet Bahçeli, bu iddiasını harflerle süsledi..

 

 

 

 

 

 


Haziran'da yapılacak seçimlerde AK Parti Hükümeti'nin tepetaklak iktidardan düşeceğini öne süren MHP Lideri Devlet Bahçeli, bu iddiasını harflerle süsledi...

Sekiz yılı aşan AKP hükümetini (t) harfiyle özetleyen Bahçeli şöyle yüklendi:  Tahribatı, tefrikası, talanı, talihsizliği, takatsizliği, tahrifatı ve tarumarı çok yakın bir zaman sonra tarihe karışacaktır.

Bahçeli'nin hükümetin sonunun geldiğini ise (a) harfinden türettiği şu kelimelerle iddia etti: Demokrasinin belirleyiciliği altında AKP’nin ibretlik sonu resmedilecek ve büyük Türk milleti ahlaksızlığın, asayişsizliğin, arsızlığın, anarşinin, açılımın, anaforun, avantanın, acizliğin, adaletsizliğin, aymazlığın, ahmaklığın, akılsızlığın, angaryanın, asabiyetin ve ataletin üzerini sandıktaki tercihiyle mühürleyecek ve AKP’ye hayır diyecektir

AK ARTİ BOYNUNUN ÖLÇÜSÜNÜ ALACAK!

Bahçeli'nin konuşmasından ana başlıklar şöyle:

VATANDAŞI YARDIMLARLA TUTUYORLAR!

Milletimizin kutlu haritalarını oya gibi yüreklerinde işleyenlerin AKP'ye dur  diyecekleri artık görünmüştür. İktidar partisi aba altından sopa gösterircesine kış aylarını yaşadığımız şu günlerde yoksul kardeşlerimizi yardımlarla ayakta tutmaya çalışmalıdır. Düşkün, yardıma ihtiyacı olan kardeşlerimizin herşeyin daha fazlasını almaları onların tabii haklarıdır.

DEVLETİN İMKANLARI SADAKA GİBİ SUNULUYOR

Hükümetin yaptıkları yardımları 'sadaka' gibi sunduğunu iddia eden Bahçeli, AK Parti'ye şu sözlerle yüklendi:

"AKP devletin imkanlarını kullanarak vatandaşımıza sadaka gibi sunmaktadır. AKP tasfiye olacağını hissettiğinden dolayı yandaş çevrelerin ısmarlama anketlerinden medet ummaya çalışmıştır. MHP'nin gerçek kudretini engellemek için kamuoyunu yanıltmaya yönelik durmadan anketler yayınlanmaktadır. MHP iktidara koşmakta AKP ise durmadan tökezlemektedir."

ERDOĞAN'IN AYAKTA DURACAĞI GÜNLER YAKIN

Başbakan Erdoğan'ın Yüce Divan'a gideceği imasında bulunan Bahçeli, konuşmasını şu sözlerle sürdürdü:

"Recep Tayyip Erdoğan için bitiş çizgisi görülmüş, mahkemede ayakta duracağı günler belirmiştir. Tunus Cumhurbaşkanı'nın ülkesini terketmek zorunda kalması ibretlik bir hadise olmuştur. Halkların gücünü polisiye tedbirlerle bastıran yöneticilerin ülkelerini nasıl bir kaosa sürüklediği açıkça görülmüştür. En küçük kıvılcımın nelere yol açabileceği bu son olaylarla iyice açığa çıkmıştır."

DİLEĞİMİZ TUNUS ÜLKEMİZİ ETKİLEMESİN!

Tunus'ta yaşayan ve Arnavutluk'ta benzeri yaşanan olayların Türkiye'ye sıçramamasını temenni eden Bahçeli, devamla şunları söyledi:

"Haramiliğin ve yandaşları kayırmanın nelere malolacağı bu meseleyle ortaya çıkmıştır. Tunus'taki gerilim hattı birçok ülkeyi çarpmış Arnavutluk'ta da sirayet etmiştir. Ülke yönetimlerin gayrimeşru ve gayriinsani boyutu nefreti arttırmaktadır. Bununla birlikte Tunus'la vasat bulan olaylar bölgesel memnuniyetsizlikleri kitlesel harekete çevirme tehlikesini bünyesinde taşımaktadır. Başbarkan Erdoğan ve hükümetinin başarısız olduğu Lübnan'da ise toplumsal tansiyon hızla yükselmektedir. Dileğimiz Tunus'taki olayların ülkemizde vuku bulmamasıdır."

AK PARTİ VİCDAN MUHASEBESİ YAPMALI

Bahçeli'nin eleştirilerinde her zaman olduğu gibi yine Başbakan Erdoğan vardı. MHP lideri eleştirilerini şöyle sürdürdü:

"Son gelişmelerden AKP hükümetinden azami sonuçlarını çıkarmasını düşünüyorum. Vicdan muhasebesini yapmasını öneriyorum. Erdoğan beğenmediği tenkitler karşısında gerçek hüviyetinin anlaşılmasında kapı aralamaktadır. Başbakan Erdoğan herkesle kavgalıdır. Sahip olduğu gerilimli ruh halini niza ve hizipten beslenen üslupla pekiştirmesi hırçın, uzlaşmaz ve sinirli tarafını ortaya çıkarmaktadır."

BİZİ AVRUPA'DA EN İYİ TEMSİL EDEN KULÜP

Bahçeli, Türk Telekom Arena Stadı'nda yaşananlara işaret ederek, ortaya çıkan tatsız tablonun faturasını Başbakan Erdoğan'a çıkardı:

"Bu zihniyet sahibinin kaba ve seviye yoksun ifadelerine sıklıkla rastlamamız bir tesadüf olarak görülmemelidir. İmralı canisine 'sayın' şeklinde nezaket göstermesi yine kendisidir. Bu kapsamda son günlerde cereyan eden iki konu bizim fazlasıyla dikkatimizi çekmiştir. Başbakanın ikircikli yaklaşımlarını deşifre etmesi bakımdan anlamlı olmuştur. Bunlardan birincisi güzide kulüplerimizden Galatasaray'ın açılış törenlerinde vuku bulmuştur. Ülkemizin Avrupa kupalarında en iyi temsil eden bu kulübümüz herşeyin en iyisine layıktır."

AKP KABUSU TÜRK SPORUNUN ÜZERİNE ÇÖKTÜ!

AK Parti Hükümeti'nin her yere nüfuz etme girişiminde bulunduğunu öne süren Bahçeli, devamla şunları söyledi:

"Hangi spor kulübü taraftarı olursak olalım, türkümüz birliğin ve kardeşliğin dizelerinden feyiz almalıdır. Şahsen sporu takip eden birisi olarak ellerde bayraklar ve dillerde 'En büyük Türkiye' anlayışıyla ortaya koyan güç birliğini çok önemsiyorum. Ancak AKP zihniyeti kabus gibi Türk sporunun üzerine çökmüştür. Başbakan Erdoğan ve hükümeti her alanda olduğu gibi sporda da gedikler açmaya çalışmıştır. Galatasaray Kulübümüzün yeni stadınının açlıış törenlerinde bunu bir kez daha görme fırsatını bulduk."

ERDOĞAN TEPKİLERİ SOĞUKKANLI KARŞILAMAYDI

Arena Stadı'nın açılış töreninde TOKİ Başkanı'nın da sorumsuzluğunun bulunduğunu iddia eden Bahçeli eleştiri oklarını Erdoğan Bayraktar'a çevirdi:

"TOKİ Başkanı olan zatın tariz dolu ve zan altında bırakan sözleri tahrike neden olmuştur. Tribünde alacaklı gibi Erdoğan da tepkileri soğukkanlılıkla karşılamak yerine stadı terketmiştir. Tepkilerin kendisine yönelik organize bir hareketin olduğunu iddia etmiştir. Erdoğan ve yandaşları Galatasaray taraftarlarına en pis bir şekilde hakaret etmişlerdir. Erdoğan bunun aynısını şehit cenazelerine  katılan dava arkadaşlarımıza da uğramıştır."

MİLLETTEN ALIP MİNNET BORCU BEKLEMEYECEKSİNİZ

Milletten alınan vergilerle harcama yapıldığını kaydeden Bahçeli, bunun karşılığında minnet beklenilemeyeceğini savundu. Bahçeli eleştirilerine şöyle devam etti:

"Erdoğan'a göre el-etek öpmeyen kim varsa sanırsınız ki hepsi organizedir. Sorunlu bir kafa yapısının ve bozuk mantığın sonucu budur. Erdoğan ve yanında cephe almışlara hatırlatmak isterim ki Türkiye krallık ve sultanlık değil bir cumhuriyettir. Hükümet olarak yaptığınız harcamalar kendi özel hazinenizden değil milletimizin cebinden karşılanmaktadır. Tabii ki milletten aldığınızı yine millete vereceksiniz ve minnet beklemeyeceksiniz.

 

 

 

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Tüm Hakları Saklıdır © 2006 Analiz Merkezi | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Haber Scripti: CM Bilişim