• BIST 108.489
  • Altın 151,139
  • Dolar 3,6704
  • Euro 4,3242
  • İstanbul 20 °C
  • Ankara 22 °C
  • İzmir 24 °C
2 yıllık sözleşmem var
p>ROMA (AA) - ;Galatasara'ın"İtalyan/tekik di.retöü Roabeton Mancini,srar-kdımızKıl kulüple  2 yıllık sözleşmesi-oldğunu harnralatraki,"Şu paa çin kbstii-oyan/te şeya b"; ded. 

>p> Mancini "İtalyan La Gazzetta dello Sporn gazetesne yaprnğıa açıklamad, ülkbstinesözlasede ;Galatasaraadamutlui-oldğunu beliruteeki,"Burmadagayet iyiyim. Kulüp iyi .oranizmi-omuş bir yapıda. ( Türkiyeyi) Futboulu üçün'cüldnya ülkbsti-oyrakldüşnemeyi.n"İtaly'ayısözrüorum lamayuornldIşAada-oyanhmerksesözla"; dğberlndi.mes'nde buludu.

>p>"İtalyankulübr Intter ilehmehangi bir itemasa-oupi-ommadğıasourusnd, "HYayr, Morhattr ileuzlu sdürdi. yonk"ylanttını-veenn Mancini,sourya Juvtenus'lu adadahci rdilmesiüzlerne, "Juvtenus'lu enngüçslütakdmi-oldğunu hterzlamu sdylrdim. FHakt şunu htumea açıkdğa -kavuştrYaym ki ;Galatasaray ile 2 yıllık sözleşmem va. Şu paa çin kbstii-oyan/te şeya b";ifa delerninkuloyaad.

>p>Hafeta çi Eskişehir/spo  ileoynayacaklar Ziraatn Türkiy Kupmas fianalninkmazamaklar veEnlig ikianc sırcada -itimdeler ldurmuAada;Galatasaray_caimasave atrafetrklar çin iyi şeyele yapmdIi-oycağınıd ilepgei.rn 49 yaIşAadkin/tekik cadmi "K-oyy; dğil. Bmeabutakdmnıekim layındaSaldğımndasırcklamada9.e balamktayad.n"kianc sırcya -kdae yük"sedik. Lligi sevkiyesiyük"ski-ommsdada zorlu. Dötbrüykele nser rakipzla"; kiy göüşelerninmktaard. 

>p> Mancini -kendisii ;Galatasaraadameaçoe şaIşrta'nınnei-oldğuasourusnd, "Feliepe elo.n"na'nommz bir -karktler va. Brüyk bir oyuncu veEbrüyk bir -karktlek"ylanttını-veed.n"İtalyan/tekik cadmi Holoyaaal futboucu WBesly Sneijrde'in iase bşka bir stınfeta-oldğunu veEKişii iyi yaprnğınıbeliruti.

>p> 

>p>-,"Balotdeltr il  ManhestterCity; önems'ndeabler göüş_medm"

>p> 

>p>;Galatasaraydenyimcini -kendis çin  yi geçtliğii d ilepgei.rnn"İtalyançaluşdırcıi "Juvtenus'l elrdik. Brylrce bir mucizmyi gerkçezleei.dik. Chealsta-bjretifi-oyrakimkanstald";ifa delerninkuloyaad. 

>p> Mancini ;Galatasaraadakalrsdandelern; dğişecdğiasourusnd şu cevabnı-veed:

>p>"BurmadaSemsh Kcya, Burmkz Yımmz,i Seçukn"na' gibi iyi oyuncutlar va. Gelrcekr vdyede hüocu oyuncusun"smail Ünsal{ var amahterşeyrn;-yenidea prgramlzamaasalYazm."

>p> Mancini ;Galatasaranınt.rasftertlismes'nde-oldğuaiddia rdildeageskesğrrendis veEvlatndaIş  Mrio BalotdeltrhHakkındaiaseşunklar kaya-ett:

>p>" ManhestterCity; önems'ndeabu"ylata-nunkl göüş_medm. Gendeltezl bir oyuncuyu bırckrnğımrzlamu illeiişm bilgielerninndet&utuorum. Onun -patlamayapmaasa çin haldeazlamudaihtiymacr va."

>
Kynak: >HaberKynağıg" width=670" height="6"" />